Laptop iyi mi sizce

Bu konuyu okuyanlar

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Ttnet ten samsung 300e5c notebook alıcam siz önerirmisiniz ?

muhahmtok

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam ttnetten alma sebebiniz kampanya falan mı?
benim size önerim asus almanız

hakan_25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun falan oynamayacaksan video işleme grafik gibi ağır proğramlar kullanmayacaksan samsung ideal . oyunda oynarım diyorsan HP modelini önerebilirim TTnet2in tek cazip tarafı uzun vadede takside bölmesi. ama vade farkınıda göz önüne almalısın.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
oyun falan oynamayacaksan video işleme grafik gibi ağır proğramlar kullanmayacaksan samsung ideal . oyunda oynarım diyorsan HP modelini önerebilirim TTnet2in tek cazip tarafı uzun vadede takside bölmesi. ama vade farkınıda göz önüne almalısın.
Oyun oynarım ama fazla değil 1-2 tane gerisi film müzik nette gezinme filan günlük kullanım

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Zararlı denilemez ama sadece bir kaç model için oluyor.Yani her laptopun ekran kartı değişmez.
Anladım peki teşekkürler birşey daha sorucam bu laptop un ekran kartı kötü ama 1-2 oyun oynatır mı ?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşım i3 olanını almıştı kendi çapımda bir teste soktum pek beğenmedim o paraya alınacak bir bilgisaray değil bunun yerine daha farklı kampanyalara bakabilirsin :)

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Sitesinde o serinin S01 versiyonunu gösteriyor ve bir sürü modeli var.Senin alacağın hangisi
bilmiyorum sitede yazmıyor bir tek A09tr yazıyor kod olarak

Bununla belki oynarsın o dediğin oyunları ama onları da düşük kalitede oynarsın. Oyın için alıcaksan tavsiye etmem. Git bir mağazadan taksitli al daha iyi olur senin için.

Burada öyle görünmüyor ama.
Paylaşımlı diyormuş pardon yanlış okumuşum

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yani grafiksel anlamda iyi bi şey bekleme anlamında,oyunları falan oynarsın ama düşük ayarlarda oynayabilirsin..

Son mesajlar