Laptop gerekli performansı vermiyor

Bu konuyu okuyanlar

Tiqreqo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
792 gb boş alan var
Soru cevapla gittiğimiz için bunları benim ve konuya yorum yapacak olan diğer arkadaşların bilmesi gerekiyordu. Hddnin dolu olması ve kişinin belirtmemesi başka yanlış yönlendirmelere sebep olurdu o yüzden sormak istedim.

emirhanak1907

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Problem değil kuruldu yeniden başlatıyorum bakalım bir fark olucak mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şu anda cidden inanamıyorum. Halbuki ben birkaç kere güncellemiştim. Şu anda sabit 300 fps alıyorum. Mesele bu bilgisayara en uygun ekran kartı driverını yani seri numarasına göre bulmakmış çok teşekkür ederim.

Dedim ve birkaç dk sonra tekrar eski haline döndü:(

Son düzenleme:

Tiqreqo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Şu anda cidden inanamıyorum. Halbuki ben birkaç kere güncellemiştim. Şu anda sabit 300 fps alıyorum. Mesele bu bilgisayara en uygun ekran kartı driverını yani seri numarasına göre bulmakmış çok teşekkür ederim.

Dedim ve birkaç dk sonra tekrar eski haline döndü:([/QU

Dedim ve birkaç dk sonra tekrar eski haline döndü:(
aygıt yöneticisinden tamamen kaldır öyle yükle

Son düzenleme:

emirhanak1907

Asistan
Reaksiyon puanı
7
peki öyle deniyim

Şimdi de driver kurulmaya ugun değil diyor

Aynı dosya

Son düzenleme:

emirhanak1907

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tekrar kurdum yani eskisine gçre daha iyi oldu teşekkürler

Sanırım ekran kartıyla ilgili sorun çözüldü geriye termal macunu değiştirmek kaldı

Son düzenleme:

Rhus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben yeni leptop aldım 2 ay önce Acer Nitro 5
İ7 9750h
Gtx 1650 4gb
8gb ram
128gb ssd
ama youtubede performans videolarından kat kat düşük performans veriyor ve herşeyi yaptım ısıyı düşürdüm driverı güncelledim csgo da adam basit eğlencede kalabalık oyunda yani en yüksekte 200fps alıyo ben en düşükte rekabetçide maks 180 alıyorum sebebi nedir nolur yardım edin.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
bence sıkıntı format, o da değilse virüs. ya da üzerinde durduğu zemin iyi değil ve hava akışını engelliyor. termal macun hiç değişti mi? ssd var mı? bilgisayar fena değil, sıkıntı yaşanmaması lazım ancak bazı komponentler dar boğaz sorununa neden olabiliyor. tam bir bakım yapılıp sorun ona göre değerlendirilmeli.

Rhus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sıkıntı format, o da değilse virüs. ya da üzerinde durduğu zemin iyi değil ve hava akışını engelliyor. termal macun hiç değişti mi? ssd var mı? bilgisayar fena değil, sıkıntı yaşanmaması lazım ancak bazı komponentler dar boğaz sorununa neden olabiliyor. tam bir bakım yapılıp sorun ona göre değerlendirilmeli.
abi virüslü bişey indirmedim yani şüpheli bişey indirmedim normal masaya koyuyorum ama sıkıntı ilk başta iyi sonlarda kötü değil vatanda bi abinin numarasını aldım ona soruyom ama takmıyo beni artık sormak istemiyorum ne yapmalıyım abi format mı attırayım dersin.Ssd var 128gb termal değil fanlı soğutma var.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
abi virüslü bişey indirmedim yani şüpheli bişey indirmedim normal masaya koyuyorum ama sıkıntı ilk başta iyi sonlarda kötü değil vatanda bi abinin numarasını aldım ona soruyom ama takmıyo beni artık sormak istemiyorum ne yapmalıyım abi format mı attırayım dersin.Ssd var 128gb termal değil fanlı soğutma var.

formatını kendin at, boşver başkalarına attırmayı.

Rhus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
formatını kendin at, boşver başkalarına attırmayı.
o konuda herhangi bilgim yok açıkcası bu durumlardan sonra satmaya karar verdim ama alıcınında bu şekilde üzülmesini istemem nasıl atıcam yardım eder misin abi yada instagramın varsa söle ekliyim konuşalım.Ne dersin?