Laptop Fps Arttırma

Bu konuyu okuyanlar

RAIDENN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Laptopuma ram taktım sistem 8gb ram i5 4210U 840m 2gb ekran kartı şimdi ben oyunlarda daha iyi performans için bu PC ye başka ne yapabilirim işlemci ekran kartı takilmiyormus.
İyi forumlar.

THan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef fps arttırmak için ekran kartı gücü çok önemli.Sizin ekran kartı da buna pek müsait değil.Yapmanız gereken tek şey oyunları düşük çözünürlükte çalıştırmak.Birde laptopun ifanını temizleyin ve işlemci ve ekran kartı üzerindeki termal macunu yenileyin.Isınma nekadar az olursa kasma da okadar az olur.İyi günler.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
grafik ile fazla ilgilenmiyorsanız low spec gamer diye bir kanal var :)

Reaksiyon puanı
34
Bu bilgisayar ile ileride oyun oynayamazsın. Çünkü bilgisayarındaki ekran kartının ram miktarı düşük ve işlemcin biraz eski nesil. Bence bu bilgisayarını sadece internette gezmek ve mail gibi günlük işlerini yapman için öneririm. Oyun oynamak veya daha yüksek donanım gerektiren şeyler yapmak istiyorsan eğer yeni bir bilgisayar almanı öneririm. İyi Forumlar.

siannn

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Laptopuma ram taktım sistem 8gb ram i5 4210U 840m 2gb ekran kartı şimdi ben oyunlarda daha iyi performans için bu PC ye başka ne yapabilirim işlemci ekran kartı takilmiyormus.
İyi forumlar.
Ekran kartı ayrı para adaptörü ayrı para :) Bende aenin gibi düşündüm bir süre fakst sonuç laptop gitti yeni kasa topladım. Mutluyum