Laptop Fiyatları Düşer mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar bugün laptop bakmaya gittim ama 2 bin liralık laptoplar 5 bin tl olmuş benim de almaya açıkçası elim varmadı. Sizce bu fiyatlarda düşme olur mu çünkü intel hd graphics ekran kartlı bilgisayarlar bile 3 4 5 bin tl olmuş kimsenin alacağını düşünmüyorum.

ÆSir

Profesör
Ağzını havaya aç armut pişip düşerse laptop fiyatları da iner :)

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Modelin ne olduğuna bağlı. Gidip Dell XPS tarzı ultrabook modellere bakarsan içerisinde Intel HD Graphics olması normal ama 5000-5500 TL bandında da oyuncu ürünleri var internette tabi. Soruna gelecek olursak laptop fiyatları daha düşmez.

Ben Laptop'u falan geçtim Limonun fiyatı düşsün kilosu 13TL olmuş. Düzenli aldığım 23TL olan tonbalık 35TL olmuş. Laptop düşmesede olur bence :(

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Dolar ve fiyatlar düşmeyecek sormayın diye rehber konusu açacağım yakında. :D

Selam millet, tamam bu fiyatlar düşmeyecek o çok belli ama sizlerden tavsiyeye ihtiyacım var.
yeni bir ofis açıyorum, ve en önemlisi bir laptopa ihtiyacım var. çok fazla çeşit model ve fiyat skalası var.
hızlı, pratik, bir cok dosyayı kullanırken kasmaların olmayacağı bir laptop arıyorum. var mıdır önerileriniz?
*oyun ile işim yok sadece iş için :)

Modelin ne olduğuna bağlı. Gidip Dell XPS tarzı ultrabook modellere bakarsan içerisinde Intel HD Graphics olması normal ama 5000-5500 TL bandında da oyuncu ürünleri var internette tabi. Soruna gelecek olursak laptop fiyatları daha düşmez.
Üniversite için laptop bakıyorum. Her işimi görmesi lazım oyun da oynayacağım. Ben düşmez dedim ama baba bey 2 3 ay bekleyelim dedi. Bekleyelim bakalım :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aga 1 ay önce 3200 olan laptop şuan 5200 tl monsterlarda nasıl ucuzluk bu :D

Son düzenleme:

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
Üniversite için laptop bakıyorum. Her işimi görmesi lazım oyun da oynayacağım. Ben düşmez dedim ama baba bey 2 3 ay bekleyelim dedi. Bekleyelim bakalım :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aga 1 ay önce 3200 olan laptop şuan 5200 tl monsterlarda nasıl ucuzluk bu :D
2-3 ay beklemek bir şey değiştirmeyecek ama baba işte :D Benim babamda aynısı dedi laptop alacağım zaman abim sayesinde zorla ikna edip aldık ben aldıktan 2 ay sonra ürün dolar yüzünde 1200 TL civarı zamlandı en son 7500 TL civarındaydı :D

2-3 ay beklemek bir şey değiştirmeyecek ama baba işte :D Benim babamda aynısı dedi laptop alacağım zaman abim sayesinde zorla ikna edip aldık ben aldıktan 2 ay sonra ürün dolar yüzünde 1200 TL civarı zamlandı en son 7500 TL civarındaydı :D
Valla 2 ay sonra taksitler bitiyor gerekirse zam gelirse gelsin almışken iyisini alırız dedi tamam dedim ben de. Sonumuz hayrolsun :)

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
Valla 2 ay sonra taksitler bitiyor gerekirse zam gelirse gelsin almışken iyisini alırız dedi tamam dedim ben de. Sonumuz hayrolsun :)
Ahahaha tam bir günü kurtarma taktiği bizimkiler de zamanında çok uyguladı artık yemiyo :D İşin şakası bir yana bir şey alırken ailenin o anki durumunu düşünmek çok önemli en iyisini yapmışsın kısmet ve hayır işleri bu işler :)