Laptop ekranında venom

Bu konuyu okuyanlar

Kayipfm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba arkadaşlar geçen akşam laptopumu açtım ve ekranın yukarı sağ köşesinden siyah birşey akmaya başladı ve geçmedi kaldı onun yüzünden ekranda bir işlem yapamıyorum çalışmıyor çünkü sadece açılıp kalıyor öyle bilen biri acil yardım edebilir mi???

Ekli dosyalar

• IMG-20181017-WA0019.jpeg
    IMG-20181017-WA0019.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 355

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Darbe almış olabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

Değişim der servis

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Ekranların içinde kristal renk sıvısı bulurur. o Kristaller patlamıştır. Şekile bakılırsa baş parmağınla ekranın o köşesine baskı uygulamışsın. O siyahlık öyle kalır, düzelmez. Ekranın değişimi gerekiyor. Bir kaç yüz lira tutar. (Çıkma parça bulunabilirse daha hesaplı olur)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ekranların içinde kristal renk sıvısı bulurur. o Kristaller patlamıştır. Şekile bakılırsa baş parmağınla ekranın o köşesine baskı uygulamışsın. O siyahlık öyle kalır, düzelmez. Ekranın değişimi gerekiyor. Bir kaç yüz lira tutar. (Çıkma parça bulunabilirse daha hesaplı olur)
Çıkma ya da güven olmaz

Kayipfm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Yaa öyle mi dersiniz yalnız ben baskı uygulamadım açtım direk yukarıdan birşey akmaya başladı siyah ve sonra öyle kaldı dün tekrardan açtım alt kısmında da küçük buna benzer birşey oluştu ve hiçbir şekilde çalışmıyor sadece açılıyor o kadar

marka,model ne? garanti var mı?
Hp modelini bilmiyorum ama garanti süresi dolmuştur 5 6 yıl önce alındı

marka,model ne? garanti var mı?
Hp modelini bilmiyorum ama garanti süresi

Son düzenleme: