Laptop ekran temizliği

Bu konuyu okuyanlar

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Laptop bilgisayarınızı uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için tozdan koruyun ve çevresinde sıvı bulundurmamaya dikkat edin.

Bilgisayarı suyla ıslatılmış hafif nemli bir bezle temizleyin, ekran için cam temizleyicisi kullanabilirsiniz, temizleyici sıvıyı yumuşak ve temiz bir beze püskürtün, ardından ekranı bezle hafifçe silin, temizleyici sıvıyı asla doğrudan bilgisayara püskürtmeyin veya bilgisayarın herhangi bir bölümünüe sıvı kaçmasına izin vermeyin, bilgisayarı temizlemek için asla aşındırıcı veya yakıcı kimyasallar kullanmayın.

Kaynak http://www.pckoruma.com/index.php?topic=1161.0

FenerLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tşkler zaten yaptığım şeylerdi ama yinede saolasın

cappadocian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kolonyalı mendiller de laptoplariçin güzel bir temizlik aracı. ekran için micro fiber denilen özel bezlere sahip temizleyicileri kullanıyorum. hiç leke bırakmıyor.

mute_62

Asistan
Reaksiyon puanı
0
10-20 ytl arasında özel lcd temizleyici spreyler ve özel bezler var onları kullanmanızı tavsiye ederim..

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Rica ederim.

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
nemli tüy bırakmayan bir bez ve kuru bezz hepsi bu hiç bir kimyasal maddeye gerek yok duru su en temizi

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ya ben ekranı silerken su kullanmayın diye duymustum ileriki zamanlarda lcd nin iç tarafında buğulanma yapıyomus daha cabuk buharlasan bisi mesala camsil kullanın diye duydum