Laptop dokunmatik ve Ses Açma sorunu !!

Bu konuyu okuyanlar

yasin_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben laptop aldıktan 4-5 ay sonra format atmak istedim. formaat attıktan sonra driverları kurdum ama laptop un sağ üst köşedeki yeri dokunmatik altta gördüğünüz gibi ilk baştaki yanan tuşa önceden bastığmda ses açılıoyr yani tuş yanıyordu ama format atıık tan sonra tuşa basıyorum sesi açıyorum veya kapatıyorum ama ışık hala yanıyor sorun ne dir acaba hiç sönmüyor diğer tuşlarda aynı sorun yok sönüyor onlar.:cursing:

ve ayrıca laptopu olanlar bilir sol atta fn tuşuyla birlikte yön tuşlarıylar ses açarız ve ekran parlaklığı ayarlarız onlarda çalışmıyor

yasin_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
toucpad dokunmatik driverı vardı onu da yükledim gene olmuyor :(

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
bendede fn tuşu ile olan kısayollar windows da çalışmıyor fakat linux'da çalışıyor.:cursing:

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Bilgisayarın Lenovomu ben lenovoya benzettimde. :D
Lenovo ise kendi sitesinden Energy(Power)Menagement ve One Key Theatre eklentilerini kurup dene.

yasin_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmadı ustam yükledim ama yeniden başlattıktan sonra system setting reapir diye bişey geldi birşeyler yükledi tekrar başlattı bilgisayarı hala aynı sorun kafayı yiyecem :hammer: :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Kendi işletim sistemine göre yüklediğine eminmisin? Üstteki linkte windows xp nin linklini vermişsinde.
Çünkü ben kendi sistemime göre olanı kurunca gayet iyi çalışıyor tuşlar.

yasin_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok örnek olarak vrdim linki ama pc geldiğinde driverlar içindeydi zaten. siteden indirmedim ama pc geldiğinde win 7 home premium 64 bitti ben 32 bit yükledim fark eder mi ?

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
32 Bite 32 bit driver yüklediysen sorun olmaz. Neden çalışmadı anlamadım.:mellow:

yasin_71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sonunda dokunmatik tuşu sorununu halletim şükür yardımlarınız için tşk ama fn kısayol tuşu hala çalışmıyor :(