laptop bağlantı

Bu konuyu okuyanlar

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
merhaba arkadaşlar iyi günler
bir sorum olacaktı windows 10 da sağ alt köşede bildirimlerin olduğu yerde bağla diye bir buton var ona basıp tv yi seçmek istiyorum görüntüyü kablosuz olarak aktarmak istiyorum ama bilgisayarınız yada mobil cihazınız mıracast desteklemiyor diyor nasıl yapabilirim yada bir aparat alıp yapabilir miyim(arkadaşın bilgisayarında denedim bağlantı sağlandı ) bilgilendirir misiniz
bilgisayarın modeli acer aspıre 5740G eski bir bilgisayar

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Çalıştır kısmından Dxdiag yazıp açılan pencereden "Tüm Bilgileri Kaydet" butonuna tıklayıp masaüstüne kaydedin.Daha sonra bir .txt dosyası oluşacak.Bu dosyayı açtıktan sonra bu kısımdan bilgisayarınızın miracast destekleyip desteklemediğini görebilirsiniz.

1.jpg

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
Not Available yazıyor wifi antenini değiştirirsem kullanabilir miyim yada usb gibi bir aparat bağlayıp kullanabilir miyim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Not Available yazıyor wifi antenini değiştirirsem kullanabilir miyim yada usb gibi bir aparat bağlayıp kullanabilir miyim
Wi-Fi anteninden mi yoksa ekran kartından mı kaynaklıyor bu özellik tam bilmiyorum.Araştırmak gerek.Ekran kartından kaynaklanıyorsa maalesef böyle bir imkanınız yok demektir.Mecburen HDMI kablosu ile bağlamanız gerekecek.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
wifi bağlantısındandır diye tahmin ediyorum telefonlardada kablosuz bağlantı sayesinde oluyor.
ilgilendiğiniz için çok teşekkürler