KYK Internetinden Yıldım

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Öyle bir internet hızına sahibiz ki internet olup olmadığından bile şüpheliyim.Yüksek hızda internet neden verilmiyor hiçbir zaman anlamış değilim.Bir sosyal proje başlatmak istiyorum her yurda hızlı fiber net diye sizce ne yapmam gerekiyor, tavsiyeleriniz ne olur?
mbps.png

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
O nası bi net hızıymış yavv.. Downladla upload ın yerini değiştirin bari..:D Birazda testte sorun var sanırım. Down ve upload uyumsuzluğu var.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
O nası bi net hızıymış yavv.. Downladla upload ın yerini değiştirin bari..:D Birazda testte sorun var sanırım. Down ve upload uyumsuzluğu var.
Test doğru hocam :) Yurtta upload yapan kişi sayısı çok azdır ama download yapan kişi sayısını tahmin etmek çok zor.Upload a çok yüklenilmiyor o yüzden.Zamanında 616 byte indirme hızı görmüşlüğüm vardı :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Test doğru hocam :) Yurtta upload yapan kişi sayısı çok azdır ama download yapan kişi sayısını tahmin etmek çok zor.Upload a çok yüklenilmiyor o yüzden.Zamanında 616 byte indirme hızı görmüşlüğüm vardı :D
Kullandığınız tarifenin gerçek hız değerleri nedirki?.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
O hız çekilmez yavv. Sana bi fikir vereyim laptoba netcut programını kur modeme bağlı diğer cihazların netlerini sınırla ve ya kes gitsin tüm hızı sen kullan..:d Yoksa başka türlü çekilmez o.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
O hız çekilmez yavv. Sana bi fikir vereyim laptoba netcut programını kur modeme bağlı diğer cihazların netlerini sınırla ve ya kes gitsin tüm hızı sen kullan..:d Yoksa başka türlü çekilmez o.
Ciddi ciddi düşünüyorum öyle bir şey.Adam art arda sıralamış kore dizilerini indir babam indir günlerce rehinliyor.Bu adama internet yasak olması lazım :D.Şurda bir post atmak için dakikalarca bekliyorum bazen.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ciddi ciddi düşünüyorum öyle bir şey.Adam art arda sıralamış kore dizilerini indir babam indir günlerce rehinliyor.Bu adama internet yasak olması lazım :D.Şurda bir post atmak için dakikalarca bekliyorum bazen.
İşte olmaz böyle adalet sağlanması lazım..:D Adamın adil kullanımdan haberi yok. İnternetten men et o adamı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Turkcell sınırsız internet bugunu kullanıyorum. 10 Günde 400 GB oldu yemişim KYK internetini uğraşılmaz onunla.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam o nasıl bugmus?Hat içinse bende Turkcell liyim nasıl yapabiliriz.
Turkcell faturasızlar için geçerli 45 TL tutan bir paket. Mobil tarifeler ve kampanyalar bölümünden Turkcell sınırsız internet konusuna bak. Yapamadım edemedim diye oraya sorup milleti sinirlendirme fırça yersin. :D Yapılış ilk sayfada var.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sadece faturasız

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Turkcell faturasızlar için geçerli 45 TL tutan bir paket. Mobil tarifeler ve kampanyalar bölümünden Turkcell sınırsız internet konusuna bak. Yapamadım edemedim diye oraya sorup milleti sinirlendirme fırça yersin. :D Yapılış ilk sayfada var.
Sadece faturasız
Sağolun hocam bir bakacağım.
Sadece faturasız
Faturaliydim şuan fatirasiza geçmenin yoluna bakıcam gidiyim sorayım yarın Turkcell e faturasız nasıl olabilirim.Keriz gibi bu zamana kadar 5GB internet için 50 TL vermişim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sağolun hocam bir bakacağım.

Faturaliydim şuan fatirasiza geçmenin yoluna bakıcam gidiyim sorayım yarın Turkcell e faturasız nasıl olabilirim.Keriz gibi bu zamana kadar 5GB internet için 50 TL vermişim.
Yarın kapanır mı bilmem. 5 aydır devam ediyormuş. Gerisini sen hesapla.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Onu duymuştum vpn la yapılıyor sanırım. Ben hiç denemedim.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Kyk internetini bilirim. Ama daha kötüsü, "Ne uğraşacağım bununla be..." deyip kendi internetimi kullanmaya niyetlendiğim zaman telefonun çekmemesiydi. :D Öyle leş bir yerdeydi bizim yurt.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sadece faturasız
Şu videodakinden farklı bişeyse özelden bi anlat sana zahmet.

Şurda anlattım.