Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi İzle

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


exop

Asistan
Katılım
13 Eki 2010
Mesajlar
335
Puanları
18


İzlesene.com'da bugün birşey dikkatimi çekti. Belki uzun süredir var ama ben daha yeni fark ettim. Site kendi sayfalarının üstündeki resimde de belirttiği gibi yeni bir bölüm oluşturmuş.Bu bölüm PanaFilm'in yapımı Kurtlar Vadisi Pusu için yapılmış.

Kurtlar Vadisi Pusu için yeni bir bölüm açılmış ve artık istediğimiz bölümleri rahat bir şekilde takip edebiliyoruz. Tüm sezonların bölümleri eklenmiş ve kullanıcıların rahatça izlemesine olanak sağlanmış.Video kalitesi de fena değil.

Ayrıca bu sitede bir video için çok fazla reklam görmemize karşın, bu sayfada ve bu sayfadaki videolarda hiçbir reklam yok bu da çok hoşuma giden bir özelliği oldu.

Her ne kadar biz youtube yasağı kalktıktan sonra bu fırsatı değerlendiremeyen türk video sitelerini eleştirsekte, izlesene.com'da yapılan bu yeni sayfayı çok olumlu buldum. Umarım başka diziler içinde yeni bölümler açılır ve bu site daha popüler hale gelir. Peki siz izlesene.com'un yaptığı bu çalışmayı olumlu buluyor musunuz?

http://www.izlesene.com/panafilm
 

lpsln

Asistan
Katılım
16 May 2013
Mesajlar
405
Puanları
0
ya arkadaşlar,yeri burası mı bilmiyorum ama o kadar aradım bulamadım,aksaçlının makam odasındaki mezar taşları nedir,selçukludan mı nerden çok merak ediyorum bilen varsa bilgi versin lütfen..
 
Üst
stat counter