Kurtlar Vadisi kanal mı değiştiriyor?

Bu konuyu okuyanlar

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
kurtlar_vadi.jpg

Kriz nedeniyle Show TV, indirim istedi, yapımcı şirket rotayı başka bir kanala çevirdi. Vadi'nin adresi değişecek gibi!

Show TV pek çok yapımından olduğu gibi kriz nedeniyle Kurtlar Vadisi ekibinden de bölüm başı indirim yapmasını istedi. Dizi, atv yolunda...

kurtlarvadisi.jpg

Show TV indirim istedi, Kurtlar atv yolunda... Ekonomik kriz, televizyon piyasasında da kendini hissettirmeye başladı. TV kanalları, ekrandaki milyon dolarlık diziler için yapım şirketleriyle birer birer masaya oturmaya başladı bile.

Bu pazarlık geçenlerde Kurtlar Vadisi'in yapımcısı Pana Film ve Show TV arasında da yaşandı. Show TV pek çok yapımından olduğu gibi kriz nedeniyle Kurtlar Vadisi ekibinden de bölüm başı indirim yapmasını istedi.

kurtlar-vadisi-pusu.jpg

Pana Film yöneticileri ise indirim yapmayacaklarını kesin bir dille söylediler Show'a...

Hürriyet gazetesinde yer alan iddialara göre yapımcı şirket, Show TV'den istediğini alamayınca rotayı rakip kanal atv'ye çevirmiş.

Yine aynı iddialara göre dün bu görüşme yapıldı. Öyle gösteriyor ki Vadi, krizden çok fazla etkilenmeyecek sadece adres değiştirmiş olacak.

Kaynak

tudRoY

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Vadi bu etkilenir mi yahu :D gerekirse biz destek çıkarız :D

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bu haber yazında çıkmıştı ama yine show tv ekranlarında idi. Galiba basın haber bulamayınca eski haberleri yeni habermiş gibi gösteriiyor. Ayrıca Pana filme ait olan eşref saati dizisi bu hafta yoktu ama hala show tv de.

AyazWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu haftada Kurtlar vadisi yokmuş Haftaya Ertelenmiş

tudRoY

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Hadii yaa sıkacam kafalarına :D

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
paraları ödenmediği için bu hafta yeni bölüm yokmuş. öyle duydum internette.

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Show Tv de değil Pana Tv diye bir kanal açılsa ... Ve vadi orada yayınlanmaya başlasa gene bile Maliyetini kurtarır :)

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Kaldırsınlar Komple Saçma sapan dizi!

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Okadar reklam var filmde hala kriz diyolarsa yuh,görende lost çekiliyo sanacak,dizi yerine sağdan soldan durmadan çıkan reklamlarmı dersiniz yoksa 10 dakkada bir uzun reklam aralarımı...

RooOOoonİn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurtlar bi ara kanal d yede gitmişti ama gene geri dönmüştü,
değişmesin zaten yau bizdeki show daha güzel gösterio atv den:D

Alemci_Dayı

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Son bölümü beğenmedim sahneleri iyi çekememişler acemi işi gibi .. birde polat'ı ramboya çevirmişler adamın beynini makkapla üç yerinden delecen onca ilacı enjekte edecen sonra esecek coşacak :D :D ........

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
polat kaçıyormuşşş

çok güçlü bir kaynağım var. ;)

AMa nereye kaçıyor bilemem biyere mi ne kaçıyormuşşş kesinmişş

Alemci_Dayı

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
İskender Büyük' ten kaçamaz ... kaçsada gideceği yer belli (ATV) ;)

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Anlata anlata bitiremediler Türkiye'nin gerçeklerini..

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Farketmez, yeterki her hafta düzenli izleyebilelim. :)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Krizle birlikte kanallar dizilerin yapımcılarından yüzde 30 indirim yapılmasını istedi. Show TV'nin gözbebeği Kurtlar Vadisi'nin bu indirimi kabul etmeyip atv'ye gideceği iddia edilmişti. Ancak bu iddia doğru çıkmadı.

KURTLAR VADİSİ SHOW TV'DE KALIYOR

Televizyon yazarı Sina Koloğlu diziyle ilgili şunları yazdı:

"Senarist Bahadır Özdener ile konuştum. Show TV ile bu kriz dönemini en az zararla atlatabileceklerini konuştuklarını söyledi. Bahadır, ocak ayına kadar en azından gündemlerinde böyle bir durumun olmadığını da sözlerine ekledi."

Kaynak

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son bölümü beğenmedim sahneleri iyi çekememişler acemi işi gibi .. birde polat'ı ramboya çevirmişler adamın beynini makkapla üç yerinden delecen onca ilacı enjekte edecen sonra esecek coşacak :D :D ........

maddi destek sağlanmayınca onlarda gerekli çekimleri yapamıyor veya yapmıyorlar sanırsam...son bölümlerde ne bir aksiyon nede çok para gidecek çekimler yapıldı.nedemişti cüneyt arkın bana maddi desteği sağlasaydılar dünyayı kurtaran adamı dünyanın en iyi filmi yapardım:D

Alemci_Dayı

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
maddi destek sağlanmayınca onlarda gerekli çekimleri yapamıyor veya yapmıyorlar sanırsam...son bölümlerde ne bir aksiyon nede çok para gidecek çekimler yapıldı.nedemişti cüneyt arkın bana maddi desteği sağlasaydılar dünyayı kurtaran adamı dünyanın en iyi filmi yapardım:D

+1

Aynen öyle :)

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kaldırsınlar Komple Saçma sapan dizi!

Bence de artik kaldirma zamani geldi. Başlarda guzel gidiyordu ama bozdular, son zamanlar da daha fazla bozdular. Kaldirilmasi daha iyi. Tabii işin icinde para olunca kalkarmi mechul...

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
tü be bugün yokmuş dizi..tam da moda girmiştim :)