Kurgusu en mukemmel filmler (surpriz sonlu)

Bu konuyu okuyanlar

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
abi bu the life of david gale harbiden manyakmis , the identity de supermis yalniz onun sonunu tahmn edecek adam anasindan dogmamistir pek , araya bi sahne giriveriyo "noluyo laaan" oluyon tam o sirada

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
gitme(stay)
ölüm sessizliği
köstebek( sinir bozucu bitmişti )

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
dejavu çok güzel di sonu hatta başlı başına çok değişikti
taşıyıcı serisindede değişik olaylar vardı

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
game,ilizyonist,testere serisi ve bilinmeyen(unknown)birazdaha kaliteli bi yapım olsa konusu ve finali çok şaşırtıcı dizi olarakta lost derim başka bişey demem.Ama bu tür filmlerin tek kötü yönü ilk seyretmede aldığınız hazzı bir daha alamıyo olmak

işaretler pek hoş olmasada diğerleri ve köy night shyamalan ın ilginç finalli filmleri bu hintli seviyo böyle konuları

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Burada şuana kadar yazıldımı bilmiyorumama kesinlikle "Primal Fear"
Richard Gere ve Edward Nortan başrollerinde oynuyordu gerçek ve yalan , suçlu masum içiiçe giriyor filimde sonu tahminlerdende öte bitiyordu

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Çoğu korku filmi böyle biter.Sonunda ne olduğu ya hiç anlaşılmaz yada çok zeki olmanız ve ciddi ciddi düşünmeniz gerekir.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Aslında tam olarak konuda belirtildiği gibi değil ama Crash filmi var. Gerçekten hoşuma gitmişti film. Bunu izledikten sonra birçok film bana tat vermedi.

2105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence kurgusu en mükemmel filmler hırsızlık filmleri ve tabiki ocean serisi :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
13.Kat çok deli film.
"Maymunlar Gezegeni" kurgu açısından ilginç.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Şimdi aklıma geldi.

Butterfly on a Wheel isimli film heyecanlı güzel bir film. Sonu da ilginç.

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
The Life Of David Gale şimdi izledim gerçekten çok güzel bir kurguya sahip.

cutterx

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Bahsi geçen izlemediğim filmleri indirme listesine aldım herkese teşekkürler :)

hll1996

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Wanted'i yazmayı unutmuşsunuz. Film gerçekten süprizlerle dolu. Hele sonunda Fox'un yaptığı hareket çok şaşırttı beni.

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
bir de DEPARTED var sonu guzel ama sonundan cok o kadar aniden gelisen seyler var ki hani baiz olaylar vardir kurgu izelyiciyi hazirlar ,mesela bir kisi kendini feda edecekse bunun sonunu gormeden tahmin edersiniz ama departed da basrollerin basina gelen olaylar sunlar bunlar o kadar aniden oluyor ki "lan lan lan " diye geciyor sahneler , tabii ki yavsiyem hollywood versionu degil honkong versiyonunu izlemeniz o da 3 serilik 3 u de mukkemmel filmler

theformul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Taabike Çok Güzel Ve Kolay Bir Soru Bu sorunun Cevabına Saw İzzleyen Herkez Saw Der ve serinin sonunda harika bir saw müziği eşliğinde azımızı açık bıratıcı şeyler oldu 1 de ölü herif dirildi :D 2-de adamı kilitledi (bu pek değil ama olsun :D ) 3-de (Felaketti Testereyi öldürdü herif ama felakett bir sondu) 4-te zaten dicek bişi yok fbı ajanı adamın testerenin yardımcısı olduğunu öreniyorsun ve 5-de Gerçekten Harkia ve süper bir finaldi izlemeyenler bu seriyi kaçırmasın

Ve Tekrar söylüyorum Tüm serinin son sahnesinde çalan o fon müziği ve arkasından gelen demin anlattığım olaylar gerçekten Harikadır...

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
testere ilk filmi cıktıgında hemen izledim.Çok merak etmıstım.Ve sonunda kafamı duvarlara vurasım geldı.Hele o dehset verıcı insanı hayretler içersine düşüren final müziğiyle insanı şoka sokuyor.jigsaw yerden kalkerken baslayan final muzıgıyle bırlıkte zaten koptum gıttım hayattan :D

FiRARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
1
walla burtda tavsiye edilenleri izlemek gerekli galiba :D:D:D

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Prestij (the prestige) kadar kurgusu güzel olna başka film görmedim

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Anlaşılan herkez Hollywood filmleri etkisinde kalmış(bohongtw arkadaş hariç), arkadaşım ben sana G.Kore yapımı Oldboy adlı filmi izlemeni tavsiye ederim eğer konu filmi arıyorsan izle, imdb en iyi 250 film arasındadır. filmin ilk yarısı sıkıcı gibi gelebilir ama sonra işler yavaştan karışmaya başlıyor sonuna doğru baya bi fena oluyor :D not: bu filmi ailecek filan izleme film şiddet vs.. içerir.

Hollywooddan bir film vermem gerekirse son zamanlarda en etkilendiğim film will smith'in Seven Pounds adlı filmidir o filmdede baya şaşırıyorsun, duygusal biriysen gözlerin yaşarır kesin tavsiye ederim. Will Smith bu filmle artık ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır, daha önceki filmleride fena değil gibi olsada oyunculuğu o zamanlar öğreniyordu, artık kesinlikle öğrenmiş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
izlenilmesi gereken bir başyapıt the perfume:bir katilin hikayesi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu Filmin sonunu Çözücek Olan anasının karnından dogmamıstır El cuerpo ( Ceset ) Cok harıka bı fılm Prestij Bazında =)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Pacific Rim :D :D

Filmin sonu o kadar abartı ki yaklaşın son 10dk yı şok geçirerek izledim :D :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gün batımından şafağa filmi mükemmel olayı farklı bi noktaya bağladılar sonuna doğru ama iyiydi sonuçta

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Now You See Me :D

Sonunu tahmin edemediğim nadir filmlerden biri. Bin defa izlesem bin kere de tahmin edemezdim :D