Kullanıcı adımı alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

musically

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk hesabımın kullanıcı adını değiştirdim hatta mail de değiştirdim ve 4-5 ay geçti. Emaili deaktif ettim, instagramın yardım bölümüne yazarak. “Epostam zaten kullanımda” kısmından. Çünkü defalarca denememe rağmen güncel olarak kullandığım hesabım için şifre yollandı ve ilk hesabıma bağlı bulunan emailden yazmama rağmen ilk hesabım için sıfırlama gelmiyordu. Kullanıcı isimleri benzerdi yani adsoyad soyadad şeklinde olduğu için mi bilemiyorum. Şimdi mail deaktif olunca kullanıcı ismimi yine alamıyorum, boşta olması gerekmiyor mu artık? Her yöntemi denedim yani, kaç kez sorunu açıklayan mail attım. Ekran görüntüsü attım hesabın bana ait olduğuna dair ilk kullanıcı hesabımdaki isim ve fotoyla birlikte. Instagram bu hesabı otomatik nasıl silebiliyor? Yani hesabı ben silmedim ki dondurdum ve şimdi tüm mailler boşta, sadece güncel hesabımdaki aktif. İsteğim dışında ve yanlış şekilde kapanan bir hesap oldu. Boşu boşuna alamıyorum şu an hesabı geri. Başka hangi mailden iletişime geçebilirim? Ya da başka çözüm bilen var mı?

Son düzenleme: