Kullanan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar ben yeni bir laptop alacağım,bir model de buldum ama daha önce hiç kullanmadım kullananı da görmedim :) Model bu :)Packard Bell nasıldır artısı eksisi var mıdır?İleride donanımda sorun olursa servisi nasıldır?

Bir de daha önce internet üzerinden hiç alışveriş yapmadım güvenlik sorunu vs. var mıdır?

pcdepo.com güvenilir midir?

Yardımcı olursanız sevinirim:flowers:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
sende mi netten alacaksın smiley?

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yok mu kullanan?:(

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Sitedeki yorumlar.

Yorum 1

fiyatını görüp özellkilerine baktığımda mutlaka bir yanlışlık vardır deyip tekrar dönüp baktım :) sonra müşteri temsilcileri ile görüştüm hiçbir yanlışlık yok özellikleri ve fiyatına göre kaçırılmayacak bir notebook kullandığınızda keşke şu özelliğini beğenmedim diyebileceğinizhiçbir eksisi yok kesinlikle tavsiye ederim

Yorum2

bu siteden notebook alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu bilgisayarı aldım 1 ay oldu ve çok memmunum yeni İ3 işlemci,numerik klavyesi olan ve 1gb ekran kartı bi notebook bu fiyata zor bulunur bence

Yalnız 2 yorumda bir bayana ait ona göre. :D

Ram 4 Gb ve DDR3 olması iyi bir artı. Diğer özellikleri normal gibi geldi, o fiyata normal yani. Site ise evet güvenilir, yeri olan bi site.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Sitedeki yorumlar.

Yorum 1

fiyatını görüp özellkilerine baktığımda mutlaka bir yanlışlık vardır deyip tekrar dönüp baktım :) sonra müşteri temsilcileri ile görüştüm hiçbir yanlışlık yok özellikleri ve fiyatına göre kaçırılmayacak bir notebook kullandığınızda keşke şu özelliğini beğenmedim diyebileceğinizhiçbir eksisi yok kesinlikle tavsiye ederim

Yorum2

bu siteden notebook alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu bilgisayarı aldım 1 ay oldu ve çok memmunum yeni İ3 işlemci,numerik klavyesi olan ve 1gb ekran kartı bi notebook bu fiyata zor bulunur bence

Yalnız 2 yorumda bir bayana ait ona göre. :D

Ram 4 Gb ve DDR3 olması iyi bir artı. Diğer özellikleri normal gibi geldi, o fiyata normal yani. Site ise evet güvenilir, yeri olan bi site.
Araba olsa bayandan almıştım:Dama laptop bu bilemiyorum ki :)sanırım alacağım peki karargaht oyun vs. oynanır mı?

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Diğer özellikler hani günümüz için iyide, ekran kartı biraz düşük. Oyunları orta yada düşük seviyede oynarsın. Tabi oynadığın oyuna bağlı.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Diğer özellikler hani günümüz için iyide, ekran kartı biraz düşük. Oyunları orta yada düşük seviyede oynarsın. Tabi oynadığın oyuna bağlı.
1 gb düşük mü?Şuanda kullandığım 256 mb:crying:ben oyun oynamam ya:Dkardeşim belki pes vs. oynar:)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
1 gb değil, kartın bit'i önemli, o kart 128 bit. 512 MB 256 bit bi ekran kartı 1gb'dan daha iyi olabilir. Arada sırada oynacayaksanız tamamdır bence. Başka sitelere de baktımda, gerçekten uygun fiyatı o sitede.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
1 gb değil, kartın bit'i önemli, o kart 128 bit. 512 MB 256 bit bi ekran kartı 1gb'dan daha iyi olabilir. Arada sırada oynacayaksanız tamamdır bence. Başka sitelere de baktımda, gerçekten uygun fiyatı o sitede.
hocam arasıra değil:)Günde 1 saat kardeşimin bilgisayarla oynama hakkı var kardeşimde epilepsi var da:(ya pes dir ya da fifa 08 dir işte:)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Tamam kaldırır onları. Fifayı uçurur hatta, o oyunu anlamış değilim, bende ekran kartı yokken bile çalışıyodu son ayarlarda :D. Pes, 2010-2011 oynıcam derse o ayrı. :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Tamam kaldırır onları. Fifayı uçurur hatta, o oyunu anlamış değilim, bende ekran kartı yokken bile çalışıyodu son ayarlarda :D. Pes, 2010-2011 oynıcam derse o ayrı. :D
:D:Dvalla her çıkan oyunu deniyor ama fifa 08 den vazgeçemiyor :)peki packard bell nasıl bir firma?:)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
O markayı pek duydum yada gördüm desem yalan olur. Ama pahalı olduğuna göre var bi karizması. :D

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Kullanan tanıdığım var. Daha doğrusu müşterim. Al. Pişman olabileceğin tek konu markası. Başka da almasaydım diyeceğini sanmıyorum.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kullanan tanıdığım var. Daha doğrusu müşterim. Al. Pişman olabileceğin tek konu markası. Başka da almasaydım diyeceğini sanmıyorum.
neden marka anlayamadım?hazır seni bulmuşken sistemin artısı nedir?:)

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
3 yıldır Packard Bell kullanıcıyım.O zaman en son özellikleri olan laptop almıştım.
Birçok bilgisayarı da kullanma şansım oldu,kendi bilgisayarımı sevdiğim gibi bir bilgisayara ısınamadım.
Çok ergonomik,herşey yerli yerinde düşünülmüş ve estetik.
En ufak bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.
Markaya güven.şu an Acer satın almış zaten,ürünleri fiyatına göre çok uygun.

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
neden marka anlayamadım?hazır seni bulmuşken sistemin artısı nedir?:)

Yazdığım mesaja tekrar bakınca başka bir dizüstü bilgisayarla karıştırdığımı farkettim. Konuya bakmadan önce HP marka bir dizüstü bilgisayarı incelemiştim. Markadan kastettiğim HP yani. Kalan kısmı doğru. Bir müşterim kullanıyor. Çok memnun. Hatta şarj aletini bozmuş, elimde casper şarj aleti vardı uyum sağlayınca şimdi onu kullanıyor. Kısaca parça sıkıntısı yok bence diğer markaların bazıları uyuyor. Al düşünmez fazla.

Ama kişisel görüşümü soruyorsan ekran kartı nvidia olsaydı ve hdd kapasitesi biraz daha fazla olsaydı diğer özelliklerle beraber harika olurdu.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
3 yıldır Packard Bell kullanıcıyım.O zaman en son özellikleri olan laptop almıştım.
Birçok bilgisayarı da kullanma şansım oldu,kendi bilgisayarımı sevdiğim gibi bir bilgisayara ısınamadım.
Çok ergonomik,herşey yerli yerinde düşünülmüş ve estetik.
En ufak bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.
Markaya güven.şu an Acer satın almış zaten,ürünleri fiyatına göre çok uygun.
En çok kafamı kurcalıyan soru:)Teknik desteği nasıl?3 yıldır kullandığınıza göre mutlaka bilirsiniz:)

---------- saat 23:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:43 eklenmişti ----------

Yazdığım mesaja tekrar bakınca başka bir dizüstü bilgisayarla karıştırdığımı farkettim. Konuya bakmadan önce HP marka bir dizüstü bilgisayarı incelemiştim. Markadan kastettiğim HP yani. Kalan kısmı doğru. Bir müşterim kullanıyor. Çok memnun. Hatta şarj aletini bozmuş, elimde casper şarj aleti vardı uyum sağlayınca şimdi onu kullanıyor. Kısaca parça sıkıntısı yok bence diğer markaların bazıları uyuyor. Al düşünmez fazla.

Ama kişisel görüşümü soruyorsan ekran kartı ve hdd diğer özelliklere göre düşük gibi geldi.
Hdd kolay :)en kısa zamanda 1 tb taşınabilir almayı düşünüyorum:)

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
by efsane ne yalan söyliyim teknik desteği konusunda bir şey diyemem.
Çünkü aldığımdan beri bir sorun yaşamadım,hem donanımsal hem de yazılısal olarak.
Bir de aldığın ürün fiyatına ve özelliklerine gerçekten çok iyi.
Bu ürünün farklı bir modelini 5-6 önce bilgisayar öğretmeni ve bu konu uzman bir arkadaşım almıştı.
Hani herkesin bahsettiği başka marka veya model alabilirdi.
Ben de mağazaya giderken,hiç aklımda yokken almıştım ve memnunum.
Memnun olmasam gerçekten tavsiye etmezdim.
Başka merak ettiğin varsa sorabilirsin.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
by efsane ne yalan söyliyim teknik desteği konusunda bir şey diyemem.
Çünkü aldığımdan beri bir sorun yaşamadım,hem donanımsal hem de yazılısal olarak.
Bir de aldığın ürün fiyatına ve özelliklerine gerçekten çok iyi.
Bu ürünün farklı bir modelini 5-6 önce bilgisayar öğretmeni ve bu konu uzman bir arkadaşım almıştı.
Hani herkesin bahsettiği başka marka veya model alabilirdi.
Ben de mağazaya giderken,hiç aklımda yokken almıştım ve memnunum.
Memnun olmasam gerçekten tavsiye etmezdim.
Başka merak ettiğin varsa sorabilirsin.
Markayı tanımıyorum sadece:)Sizde 3 yıl sorun çıkarmamış helal:)Ama bende sürekli açık olacak :)Bayağı format yiyeceğinden eminim:)O konuda sorun olur mu?

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Ben de ortalama 16-17 saat açık kalıyor zaten :)
Formatlık bir durumla karşılaşmadım,ama kullandığım programlarla alakalı sorunlar yaşadım,yani bilgisayardan kaynaklanmayan.
Bir de sabit değil,sürekli kendimle götürür getiririm.