Kulaklıktan ses gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

ınkarat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kayıttan yürütme aygıtlarına girdiğimde ses geliyor diye gözüküyor ama kulaklıktan ses çıkmıyor.
Kulaklıkta bir sıkıntı yok başka cihazda test ettim. Kısacası ses var diye gözüküyor ama kulaklıktan ses çıkmıyor.
her yerde araştırdım herkes driver'ı silip yükle diyor, denedim fakat nafile. jack girişlerinde de sorun olduğunu sanmıyor ön panele takıpta denedim sonuç aynı ses var diye gösteriyor ama kulaklığa ses gelmiyor.
başka kulaklık taktım sorun aynı.
yardımlarınızı bekliyorum.
şimdiden yanıtlayanlara teşekkür ederim.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    56.3 KB · Görüntüleme: 154

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Kulaklık sağlam mı? Bu ekrandan kulaklığın çalışıp çalışmadığını anlayamazsınız. Sürücüyü sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın, ondan sonra yeniden yükleyin. Doğru sürücüyü mü yüklüyorsunuz?

ınkarat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kulaklık sağlam mı? Bu ekrandan kulaklığın çalışıp çalışmadığını anlayamazsınız. Sürücüyü sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın, ondan sonra yeniden yükleyin. Doğru sürücüyü mü yüklüyorsunuz?
kulaklık sağlam, sürücüyü çok kez silip yeniden yükledim ve sürücüyü internetten anakartın markasını aratıp oradan audio driverını yükledim.

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
kulaklık sağlam, sürücüyü çok kez silip yeniden yükledim ve sürücüyü internetten anakartın markasını aratıp oradan audio driverını yükledim.
Ses Kartının markası Realtek ise; yüklediğiniz zaman, ekranın sağ alt tarafında sarı hoparlör simgesi görünür. İsterseniz TeamViewer programı ile uzaktan bakabilirim.

ınkarat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ses Kartının markası Realtek ise; yüklediğiniz zaman, ekranın sağ alt tarafında sarı hoparlör simgesi görünür. İsterseniz TeamViewer programı ile uzaktan bakabilirim.
şunun için 3 saat uğraşıyorum isterseniz bir bakın