Kulaklıktan Ses Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

xMegaZland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
FL Studio 20'de ses ayarlarında bi değişiklik yapınca kulaklıktan ses gelmemeye başladı ama çıkarttığımda hoparlörden gayet iyi ses geliyor. Bilgisayarı sıfırladım, ayarları sıfırladım hala aynı. Kulaklığı telefonda denedim sağlam çalışıyor. Yardım edin...

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Program kurulumunda ASIO kurulumunu onayladın mı yoksa normal ses sürücüsünü mü kullanıyorsun?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Ok ile gösterdiğim kısımdaki tiki kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın, bu şekilde çözülmesi gerekiyor.

aYb8lz.png

xMegaZland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Ayarları tekrar kontrol edin, default olarak bu şekilde gelmesi gerekiyor. Yine olmazsa programı (ASIO Dahil) tamamen kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

g6JvGN.png

r1oXDa.png

Aynı zamanda üstteki Device kısmından birincil ses sürücüsünü seçmeyi de deneyebilirsiniz, yeni aklıma geldi belki çözüm yolu olabilir.

xMegaZland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ayarları tekrar kontrol edin, default olarak bu şekilde gelmesi gerekiyor. Yine olmazsa programı (ASIO Dahil) tamamen kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

g6JvGN.png

r1oXDa.png

Aynı zamanda üstteki Device kısmından birincil ses sürücüsünü seçmeyi de deneyebilirsiniz, yeni aklıma geldi belki çözüm yolu olabilir.
bu da olmadı. dediğim gibi sadece fl studio da değil bilgisayardan hiç ses alamıyorum

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Ben FL'de gelmiyor diye anlamıştım özür dilerim, ASIO dahil tüm ses sürücülerini kaldırıp sadece orjinal ses sürücüsünü kurmayı deneyebilirsiniz. En azından sorunun yazılımsal olduğu kesin.

xMegaZland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben FL'de gelmiyor diye anlamıştım özür dilerim, ASIO dahil tüm ses sürücülerini kaldırıp sadece orjinal ses sürücüsünü kurmayı deneyebilirsiniz. En azından sorunun yazılımsal olduğu kesin.
fl ile gelen ses dosyalarını kaldırdım sadece realtek var onu da kaldırıp yükleyeyim mi