Kulaklıktan anlayan abilerim bakabilir mi acaba?

Bu konuyu okuyanlar

Yardım12357

Asistan
Reaksiyon puanı
74
BİM 12 Mart 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu | Aktüel Ürünler

Bime yeni gelen Polo smart FS45 kulaklık sizce alınır mı?? Kullanan var mı aranızda? Eski kulaklığım bozulduğu için 2-3 aydır kulaklık bakıyodumda bime şekkür geliyormuş 12 martta sizce alınır mı? arada müzik dinlemek için bide oyun falan için çok kullanmıyorum ama arada lazım oluyor işte ne dersiniz?? Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu konularda pek iyi değilimde anlayan abilerimden ya da kardeşlerim varsa açıklayabilirler

Alpmio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22

Bime yeni gelen Polo smart FS45 kulaklık sizce alınır mı?? Kullanan var mı aranızda? Eski kulaklığım bozulduğu için 2-3 aydır kulaklık bakıyodumda bime şekkür geliyormuş 12 martta sizce alınır mı? arada müzik dinlemek için bide oyun falan için çok kullanmıyorum ama arada lazım oluyor işte ne dersiniz?? Teşekkür ederim.

bu konularda pek iyi değilimde anlayan abilerimden ya da kardeşlerim varsa açıklayabilirler
Bluetooth 5.0 ı destekliyor bu iyi bir bağlantı kalitesi olduğunu gösteriyor. Sanırım 30 veya 10 saat dinleme süresi olduğu yazıyor bu sayılar iyi sayılar. Aslında alınabilir işini görür tabi ben kullanmadım eğer kullanan birisi yazarsa senin için daha iyi olur. :)

Reaksiyon puanı
646

bim olduğu için ve marka ? olduğu için alma bence
bunu al

Yardım12357

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Reaksiyon puanı
646

Alpmio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
üstüne az para koysan bunu alabilirsin en azından garantisi vs var
Doğru söylüyor bende bunu almayı düşündüm daha sonra dedim biraz daha beklerim Airpods alırım diye fakat sen bunu alabilirsin ama bu kulaklığın mikrofon kalitesi beğenilmiyor haberin olsun.

Yardım12357

Asistan
Reaksiyon puanı
74
kullanan başka birisi var mı acaba??

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Bluetooth 5.0 ı destekliyor bu iyi bir bağlantı kalitesi olduğunu gösteriyor. Sanırım 30 veya 10 saat dinleme süresi olduğu yazıyor bu sayılar iyi sayılar. Aslında alınabilir işini görür tabi ben kullanmadım eğer kullanan birisi yazarsa senin için daha iyi olur. :)
hocam o sayılara lütfen güvenmeyin.O fiyata bu özellikleri yazanı asla almayın derim.Benim kanaatim stabil ve ortalama bir ses veren kulaklık en az 130-140tl olmalı ki bu da bilindik marka olmalı ucuz olacaksa-Xiaomi Qcy taotronics vb markalar.Çok ucuz ise illaki bir donanımı ciddi manada eksiktir.