Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba.Müzik dinlemeyi sevdiğim için jbl nin t450 model kulaklığını almak istiyorum ama çok oyun oynayan biri olduğum için oyunlarda da kullanmak istiyorum.Alsam sıkıntı çıkar mı(sesi iki taraftan verme gibi)?
Yoksa direk oyuncu ekipmanlarına mı yöneleyim

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar yok mu bir fikri olan

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Bu kulaklık şarkı içindir evet oyunlardada kullanabilirsin ama öyle ahım şahım bisey bekleme ses kasamazsin he öyle ses kasma gibi derdin yoksa al kullan ama çok üst düzey ses kalitesi bekleme

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oyun icin direk oyuncu ekipmanı 7.1 destekli kulaklık Alman çok daha mantıklı burda tercih senin aslında şarkı mi oyun mu

Son düzenleme:

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu kulaklık şarkı içindir evet oyunlardada kullanabilirsin ama öyle ahım şahım bisey bekleme ses kasamazsin he öyle ses kasma gibi derdin yoksa al kullan ama çok üst düzey ses kalitesi bekleme

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oyun icin direk oyuncu ekipmanı 7.1 destekli kulaklık Alman çok daha mantıklı burda tercih senin aslında şarkı mi oyun mu
Ses kasamassın derken şuan zaten general mobile ın telefonun yanında verilen kulak içi kulaklığını kullanıyorum.Ondan kötü olamaz herhalde değil mi? 300 350 liralık bluetooth oyuncu kulaklığı var mı önerebileceğiniz?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Ses kasamassın derken şuan zaten general mobile ın telefonun yanında verilen kulak içi kulaklığını kullanıyorum.Ondan kötü olamaz herhalde değil mi? 300 350 liralık bluetooth oyuncu kulaklığı var mı önerebileceğiniz?
Hocam oyunu pc de mi oynıcaksınız telefonda mı

Son mesajlar