Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Serhat14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir pc alacağım. Yanındada el mecbur gaming kulaklık lazım. Sizden ricam; max. 100 liraya kadar kulaklık tavsiyesi yapabilirmisiniz. Ha max 100 dedim diye 100 tl lik kulaklıkları söylemenize gerek yok. 100 un altinda olsa daha ii olur yani. Ha bide sizin söylediğiniz site yani alacağım site güvenilir olursa çok teşekkür ederim. Saygilarimla

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
LETGO'ya bir bak istersen her şey mevcut.:)

mhmtdmrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
D&R'a git hacı orda Philips ve Sony'nin 100 Liraya kadar güzel kulaklıkları var hemde deneme şansın olabilir bazı d&r larda deneyebiliyosun.

Serhat14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
D&R'a git hacı orda Philips ve Sony'nin 100 Liraya kadar güzel kulaklıkları var hemde deneme şansın olabilir bazı d&r larda deneyebiliyosun.
Teşekkürler hocam. Cidden işe yarar bir tavsiye. Teşekkür ederim. Saygilarimla

Serhat14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler peki benim kulaklık nasıl sizce ?

Serhat14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güzel görünüyor ama markadan pek emin olamadım.
Ya rampage'yi çok kişi kullanıo. Örnek Oyun Portal, Easter Gamerstv. Bunlarda kullanıo die hemde benim sürekli gittiğim internet cafede bunlar var die dedim. Ama işin uzmanlari sizlere de danışmadan almak istemedim :)

Serhat14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güzel görünüyor ama markadan pek emin olamadım.
Ya rampage'yi çok kişi kullanıo. Örnek Oyun Portal, Easter Gamerstv. Bunlarda kullanıo die hemde benim sürekli gittiğim internet cafede bunlar var die dedim. Ama işin uzmanlari sizlere de danışmadan almak istemedim :)

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Bence Philips veya Sony almalısınız.