Kulaklık tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

gorkemkarakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Merhabalar. 50-60 liraya kadar kulakiçi kulaklık arıyorum. Dışarıya içeriye ses alma verme mümkün olduğunca az olsun istiyorum. Bass önemlidir.
Mi 6 kullanıyorum. Type c olursa tadından yenmez olmazsa çok problem değil.
Le eco diye bi kulaklık var alan çoğu kişi memnun ama ben sesi dışarı vermesinden ve basın yetersiz olabileceğinden korkuyorum. ben yinede sizden öneriler bekliyorum teşekkür ederim

USB Tipi C Kulaklık, Letv Leeco CDLA Kulaklık HiFi Çip Inbedded LeEco le 2 Pro için Sürekli Dijital Kayıpsız Ses
USB Type C Earphones, Letv Leeco CDLA Earphone HiFi Chip Inbedded Continual Digital Lossless Audio for LeEco le 2 Pro-in Phone Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Güzel bir cihaza benziyor. İnceleme videolarını izleyin. Orada eksilerini artılarını daha iyi söyleyeceklerdir

gokkayahann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ses yüksekligi ve frekans araligi bana biraz az geldi ama fiyatina göre iyi. Bence dolarin 4.5 oldugu bu günlerde çitayi biraz yükseltmen lazim

nurdede1986

Asistan
Reaksiyon puanı
9
sony de sony ..
sony orjinal en kötü kulaklık bile sizin işinizi fazlası ile görür. Orjinal olmasına dikkat edin..
:)

gorkemkarakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
sony de sony ..
sony orjinal en kötü kulaklık bile sizin işinizi fazlası ile görür. Orjinal olmasına dikkat edin..
:)
Jbl t290 aldım memnun kalmadım iade edip rock zircon denicem. Sonylerde iyisi olmadıktan sonra tercih etmem yoksa Kafa kulaklıkları çok hoşuma gidiyor

nurdede1986

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ben hiç bir zaman sony den sıkıntı görmedim. çamurdan olsun sony olsun bendeki mantık :D