Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ErdemKus

Asistan
Reaksiyon puanı
20
170 TL bütçeyle MİKROFONLU oyuncu kulaklığı arıyorum.Mikrofon olması şart ve oyun için alacağım.Trust carus al diyen oldu gamepower medusa al diyen oldu kararsız kaldım.Yorumlarınızı bekliyorum.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
170 TL bütçeyle MİKROFONLU oyuncu kulaklığı arıyorum.Mikrofon olması şart ve oyun için alacağım.Trust carus al diyen oldu gamepower medusa al diyen oldu kararsız kaldım.Yorumlarınızı bekliyorum.
Gamepower ürünlerini hiç önermiyorlar fakat ben kullanıorum yaklaşık 1 yıldır sorun çıkarmadı bana ama bu şans işi biraz.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
gamepower dan kaç alıcaksan o bütçeye en iyi snopy rampage ama oda kötü yani 170 tl ye alıncak kulaklıktan hayır gelmez en az bi 300-350 olması lazım bütçenin

ADSIZZZZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gamepower kalitesiz diyenler boş yapıyo bence ben 1 yıldır luna kullanıyorum 4 arkadaşım medusa ve diğer gamepower kulaklıklarını kullanıyorlar memnunlar bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadık

ses kasıyormu diyenler olmuş driver ayarına gerek kalmadan ses kasılıyor.Ben ayar yaptım ayrıca kulaklığın kendi sesini arttırıp windows ses ayarını 2 de kullanıyorum