Kulaklık önerisi en iyisi ?

Bu konuyu okuyanlar

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bir kulaklık almak istiyorum günün 5-6 saati müzik dinleyen biriyim ve inanılmaz derece de kaliteye önem veririm bu konuda beats i çok övüyorlar ancak yinede önerilerinizi almak isterim en iyi kullaklık nedir hangisidir beats ise hangi modelidir ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kulak içi mi yoksa kulak üstü mü alacaksın?Kulak üstü alacaksan büyük mü küçük mü olacak?Fiyat aralığın nedir?Bu gibi bilgileri verirsen daha detaylı yardımcı olabilirim.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Sennheiser,bose,beats bunlar güzel markalar fakat fiyat aralığın nedir.

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kulak içi mi yoksa kulak üstü mü alacaksın?Kulak üstü alacaksan büyük mü küçük mü olacak?Fiyat aralığın nedir?Bu gibi bilgileri verirsen daha detaylı yardımcı olabilirim.
bluetooth olsun istiyorum kulak içi tercihim fiyat aralığıda 1000 küsür ancak yani atıyorum 1300 tl lik 1500 tl lik olan o kulaklık airpords u falan katlamalı ki değsin gözümde.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
bluetooth olsun istiyorum kulak içi tercihim fiyat aralığıda 1000 küsür ancak yani atıyorum 1300 tl lik 1500 tl lik olan o kulaklık airpords u falan katlamalı ki değsin gözümde.
O fiyatlarda kulak içi almanı önermem açıkçası çünkü belli bir fiyattan sonra çok fazla fark olmuyor kulak içinde.O fiyata hem kulak içi hem de kulak üstü çok iyi 2 kulaklık alabilirsin.

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O fiyatlarda kulak içi almanı önermem açıkçası çünkü belli bir fiyattan sonra çok fazla fark olmuyor kulak içinde.O fiyata hem kulak içi hem de kulak üstü çok iyi 2 kulaklık alabilirsin.
Kulak üstünü yanımda taşımam sıkıntı olur diye tercih etmiyorum aslında ama çok fark var diyorsan doğrudur önerin nedir peki ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kulak üstünü yanımda taşımam sıkıntı olur diye tercih etmiyorum aslında ama çok fark var diyorsan doğrudur önerin nedir peki ?
Açıkçası o fiyat bandı ile hiç ilgilenmedim :) bütçemi çok fazla aştığı için bu sebeple direk git bunu al diye bir yorum yapamayacağım fakat şöyle bir tavsiye verebilirim.Beats biraz overrated bir marka.Sennheiser veya Boss önerebilirim.Sony de olabilir.Tavsiyem bu fiyat aralığında birkaç ürün belirleyip bunların incelemelerine bakmak ve kendi aralarında karşılaştırmak olabilir.Bir diğer tavsiyem ise dediğim gibi 800-900 TL ye bir kulak üstü alınıp artan para ile de bir kulak içi alabilirsin.

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Açıkçası o fiyat bandı ile hiç ilgilenmedim :) bütçemi çok fazla aştığı için bu sebeple direk git bunu al diye bir yorum yapamayacağım fakat şöyle bir tavsiye verebilirim.Beats biraz overrated bir marka.Sennheiser veya Boss önerebilirim.Sony de olabilir.Tavsiyem bu fiyat aralığında birkaç ürün belirleyip bunların incelemelerine bakmak ve kendi aralarında karşılaştırmak olabilir.Bir diğer tavsiyem ise dediğim gibi 800-900 TL ye bir kulak üstü alınıp artan para ile de bir kulak içi alabilirsin.
hediye çekim var aslında oyüzden o fiyat bandını verdim yoksa 1000 tl ye gidip kulaklık alacak bir yürek yok bende de :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kulakiçi olarak Sony Mdr Ex650ap Pirinç mikrofonlu kulaklık alabilirsin kalan parayla kablosuz alırsın bu önerdiğim çok iyi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Philips SHE3595BK Sony MDR-EX15 yada Piston serisine bak.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Eğer 1000 TL'lere çıkabiliyorsanız zaten kablolu almanız ve kulak içi kulaklık almanız hata olur diye düşünüyorum. İllada kulak içi olsun diyorsanız Sony yeni bir kulaklık duyurdu gerçek anlamda kablosuz listesinde var sitesinde modeli WF-1000X. Türkiye'ye gelecek mi bilmiyorum ama illada kulak içi olacaksa ben onu tercih ederdim şahsen o fiyata sunduğu özellikler ve ses kalitesi harika. Kulaküstü olarakta Sony MDR-1000ABN serisinden yana kullanırdım tercihimi aşağıya linkini bırakıyorum.

Sony h.ear on Kablosuz NC

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
oha araba alır en kötü bisiklet alır o paraya hem bozulunca o kulaklık evlat acısı gibi koyar anımsayın dsg madurları ne halde?

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar bir kulaklık almak istiyorum günün 5-6 saati müzik dinleyen biriyim ve inanılmaz derece de kaliteye önem veririm bu konuda beats i çok övüyorlar ancak yinede önerilerinizi almak isterim en iyi kullaklık nedir hangisidir beats ise hangi modelidir ?
Shure SE535
BOSE – QuietComfort Akustik Gürültü Önleyici Kulaklık
Sony – MDR-EX1000 Kulaklık
Molami – Bight Kulak İçi Kulaklık ( benim favorim)
Munitio – Altın Titanyum Karışımı Mermi Şeklinde Kulak İçi Kulaklık
Ustekiler senin fiyat araligindakiler cok paran varsada alttakilere bak konuyj alttakiler kapatiyor

AKG K3003 Kulaklık
Ultimate Ears – Personal Reference Monitors

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Dr. Dre – Powerbeats2 beats ide sormussun kablosuz en iyi bu

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sennheiser Momentum In Ear Android/İOS
Bence müzikle çok uğraşmıyorsan bu kadarına gerek yok ama illa alacaksan en iyisi budur bence..

--- Gönderi Güncellendi ---
Çok uğraşmıyorsan derken profesyonel manada ben bile müzikle uğraşmama rağmen bu kadarını almam murat boz musun , adriana lima mısın :)

aylabusracimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben Jabra marka kullanıyorum. Kalitesinden şüphem yok, rahatsız etmiyor ve uzun süredir kullanıyorum. ;) Uzun süreli kullanımlarda da rahatsız etmiyor. Oyun, müzik, iletişim vs.. için gayet uygun. Birçok alanda kullanmaktayım.