kulaklık önerir misiniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merhabalar bütçem 1000 lira harika ses kasabileceğim güzel bassı olan oyuncu kulaklığı istiyorum aslında aklımda razer kulaklığı var bana mikrofonu lazım değil açıkcası o sebepten sadece ses açısından iyi olan bi kulaklık almak istiyorum ne önerirsiniz benim aklımda razer var ama size sormadan da almak istemedim yardımcı olur musunuz ?

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Arctis 7/5 önerebiliirm Razer dışında.

Utkuversus

Yönetici
Moderatör
Razer Man o War var.

Kraken Pro 7.1 modeline de bakabilirsiniz.
Almaya değecek bir kulaklığı yok da o yüzden. Kraken serilerinin ses kalitesi yerlerde sürünüyor, ManO'War modeli ise ses kalitesi idare ediyor olsa da dayanıksız.

hocam arkadaşın biri demişte dikkatimi çekti ne kadar doğru hocam

Utkuversus

Yönetici
Moderatör
Razer eski Razer değil ki. Bana kalsa yaklaşmam bile.

hocam inanın bende komple razer set var yoksa bende farklı kulaklıklara bakacağım o sebepten biraz razer da ısrarcıyım

Gramton

Asistan
merhabalar bütçem 1000 lira harika ses kasabileceğim güzel bassı olan oyuncu kulaklığı istiyorum aslında aklımda razer kulaklığı var bana mikrofonu lazım değil açıkcası o sebepten sadece ses açısından iyi olan bi kulaklık almak istiyorum ne önerirsiniz benim aklımda razer var ama size sormadan da almak istemedim yardımcı olur musunuz ?
Bende Razer Hammerhead Pro var ses kalitesi çok güzel özellikler oyunlarda, ancak kulakiçi kulaklık olması senin isteklerini karşılayamayabilir.Ama senin bütcen 1000 Liraymış madem ;

Razer Kraken
Razer Electra
Razer Man o War (Tavsiye ederim biraz aşıyor ama ucuza bulabilirsen kesinlikle al)
Razer Nari 7.1 Surround (1100 Lira gibi piyasası ama ucuzunu bulursan buda iyi bir alternatif)

Son düzenleme:
stat counter