Kulaklık+Mouse

Bu konuyu okuyanlar

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar belirli bir bütçem yok ama genel olarak 200-240.Yani bu sınırlarda olmalı.
Benim için kulaklık daha önemli ve mouse biraz daha idareten.Tercihim Rampage sn rw-1.Ama 20tl'ye adam gibi mouse bulamam diye dusunuyorum.Sonucta 1 yıl kullanacam.
Onun bi altı gamepower medusa 7.1 dusundum ama o marka da cin malı galiba.Ve baska bir secenegim sn rw-8 cobra.Sizce bu kulaklık alinir mi?Tam 7.1 deneyimi yasatmaz ama idare eder gibi.Mikrofonu kotu ama mic benim icin onemli degil.Sizce onu alayim mi?Veya baska oneri varmi.(Butce mousela beraber)
Onerileri bekliyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben size beğendiğim ürünleri atayım siz yorumlayın.
1-Rampage sn-rw8 cobra
2-Rampage rivia g40
3-Medusa
4-Gamemax 7.1
Benim düşünduklerim bunlar.Siz de bunlara bakin veya baska oneriler atin.

Son düzenleme:

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Arkadaşlar belirli bir bütçem yok ama genel olarak 200-240.Yani bu sınırlarda olmalı.
Benim için kulaklık daha önemli ve mouse biraz daha idareten.Tercihim Rampage sn rw-1.Ama 20tl'ye adam gibi mouse bulamam diye dusunuyorum.Sonucta 1 yıl kullanacam.
Onun bi altı gamepower medusa 7.1 dusundum ama o marka da cin malı galiba.Ve baska bir secenegim sn rw-8 cobra.Sizce bu kulaklık alinir mi?Tam 7.1 deneyimi yasatmaz ama idare eder gibi.Mikrofonu kotu ama mic benim icin onemli degil.Sizce onu alayim mi?Veya baska oneri varmi.(Butce mousela beraber)
Onerileri bekliyorum.

1-Rampage sn-rw8 cobra
2-Rampage rivia g40
3-Medusa
4-Gamemax 7.1
Benim düşünduklerim bunlar.Siz de bunlara bakin veya baska oneriler atin.
Bence biraz daha para biriktirip daha iyilerini almalısın. Profesyonel bir oyuncu isen.

Ama yok hobi eğlence amaçlı diyorsan baktıkların işini görür.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Amacın oyun ise Rampage veya GamePower alma. Ben SNRW 1'i şuan müzik için kullanıyorum. Oyun için SS Arctis 3 var.

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
1-Rampage sn-rw8 cobra
2-Rampage rivia g40
3-Medusa
4-Gamemax 7.1
Benim düşünduklerim bunlar.Siz de bunlara bakin veya baska onerile
Bence biraz daha para biriktirip daha iyilerini almalısın. Profesyonel bir oyuncu isen.

Ama yok hobi eğlence amaçlı diyorsan baktıkların işini görür.
Profesyonel değilim ama cs tarzı oyunlarda ses kasmak istiyorum.

Amacın oyun ise Rampage veya GamePower alma. Ben SNRW 1'i şuan müzik için kullanıyorum. Oyun için SS Arctis 3 var.
Hocam arctis 3 çok aştı bütcemi.Başka öneriniz var mı?

@utkuversus @tb2dlh arkadaşlar dedikleriniz için çok sağolun.Biliyorum bu fiyata cok profesyonel urun yok ama.en fazla 200tl'ye en cok performans alacagim 7.1 kulaklik hangisi?

Son düzenleme:

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
@utkuversus @tb2dlh arkadaşlar dedikleriniz için çok sağolun.Biliyorum bu fiyata cok profesyonel urun yok ama.200tl'ye en
Merhaba,
İndirimdeyken Bloody G501 Radar360 7.1 Gamer Kulak Mıc.-Usb Fiyatı bu oyuncu kulaklığını alabilirsiniz. Buna bütçe yetmezse şunu da alabilirsiniz: Snopy Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Fiyatı
benim butce 200tl.Yani en fazla 170-180 kulakliga ayrilir.Fazlası olmaz.Lutfen bu butceye uygun oneri atin.180tlyi gecmesin.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
1-Rampage sn-rw8 cobra
2-Rampage rivia g40
3-Medusa
4-Gamemax 7.1
Benim düşünduklerim bunlar.Siz de bunlara bakin veya baska onerile

Profesyonel değilim ama cs tarzı oyunlarda ses kasmak istiyorum.

Hocam arctis 3 çok aştı bütcemi.Başka öneriniz var mı?

@utkuversus @tb2dlh arkadaşlar dedikleriniz için çok sağolun.Biliyorum bu fiyata cok profesyonel urun yok ama.en fazla 200tl'ye en cok performans alacagim 7.1 kulaklik hangisi?
Ozaman RW-1. Ama sürücüsünü kurmayı unutma.

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar medusa 7.1 alacağım.Yarın eve donecektim.Bide tatil isi erkene alindi.Haftaya persembe-cuma incelemesi sizlerle olacak :cool::cool:

Desert_Fox6178

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklığı aldınız mı ? Bende aynı kulaklığı almayı düşünüyorum. Kulaklık hakkındaki izlenimleriniz nedir ?