Kulaklık mı mouse mu

Bu konuyu okuyanlar

KebapçıCelal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar CS:GO icin sizde kulaklik mi onemli yoksa mouse mu? Daha cabuk rank atlamak icin hangisi tercih etmeliyim? Bu arada alirsam kulaklik; steel series arctis 3 mouse; razer deathradder elite (not:5 kisi takim halinde oynuyoruz)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Merhabalar CS:GO icin sizde kulaklik mi onemli yoksa mouse mu? Daha cabuk rank atlamak icin hangisi tercih etmeliyim? Bu arada alirsam kulaklik; steel series arctis 3 mouse; razer deathradder elite (not:5 kisi takim halinde oynuyoruz)
Sana bağlı yani önce ben hangisinde eksiğim diye kendine sor. Ses kasamıyorum ve bu benim iyi oynamama engel olur diyorsan kulaklık önce ama mousem kötü o benim oynamama engel diyorsan o zaman önce mouse al

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yaw soruya bak!
Susadım su mu içeyim buzlu su mu?
Yürüyeceğim, ileri mi gideyim geri mi?
Elektrikler kesildi. Feneri mi yakayım mumu mu?

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
aga adamı vuramadıktan sonra duymanın ne önemi var ? gerekiyosa 10 liralık hoparlörle oyna ama mausun sağlam olsun. (rival 110) alabilirsin.

EgoBabaPro

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ses kasmak için kulaklık oynamak için mouse

Şeref Nacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ishak042 dediği gibi. Kulaklığın kötüyse kulaklık al sonra onu satıp mouse alırsın

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Hangisinden daha muzdaripsen ilk önce o açığını kapatmalısın.
Ayak sesi duyuyorsun fakat hem ön hem arka hem sağ-soldan mı geliyor,kulaklık al. (Bilgisayarın ses kartı 7.1 destekliyor mu ?)
Eğer mause u döndüremiyor ve sürekli aim kaçırıyorsan mause al,buna kendin karar vermelisin.

Ben bu durumda olsam kulaklık alırdım,adamın nerden olduğunu bildikten sonra vurması daha kolay olur.

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Eğer ses deneyimini çok seviyorum diyorsan (benim gibi) Kulaklık almanın sana daha faydalı olduğunu söylüyorum.Ama illaki oyun benim vazgeçilmezimdir dersen konuyu fazla da uzatmak gerekmez. Ama kulaklığı düşün derim

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Mouse çünkü kulaklık hiç önemli değil sonrada alırsın ama mouse çok önemli benim kulaklık yoktu mouse çok kötü dünyanın en dandik mouse dönmüyor dpi en sonda mouse padde 4-5 defa döndürüyorum anca ekranın en sağından en soluna anca geliyor ama kulaklığım hiç olmadığı için gideyim alayım dedim keşke mouse alsaydım oyunda ses kasıyorum ama neye yarar oyunu oynayamadıktan sonra sesi 1 liralık kulaklıkla ses duyarsın

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Şimdi şu açıdan düşünelim kulaklığın iyi fakat sen sen kasmıyor ve oynayamıyorsan pek bir önemi yok mouse daha mantıklı fakat 5 kişi takım haline oynuyoruz demişsin.Arkadaşların mikrofonundan rahatsız oluyorlar mı ? çok iyi ses kasabiliyor musun ? o zaman kulaklıkta mantıklı olabilir.Şu anki ekipmanlarını yazarsan net bir seçim yapabiliriz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
kulaklık rahatsız eder direk bir hopörlör al işte ve mouse tutulan yerler zaten her oyuncu mousunda vardır o hızlı ateş tuşu olsun yeter ama tercihim klavye .
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada koltuk ta önemli aslında ama sen oyunu hissedemedikten sonra razeri de satın alsan boş xd

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Sesi nasıl kasacak ?
7.1 hoperlör sistemi çok zahmetli ve yer kaplayan ayrıca biraz daha maliyetli bir sistem olur.
ses aslında o kadar da abartılacak birşey deil ve kasanın üstüne de koyabilir aslında ve kulaklık hep rahatsız eder xd .

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
ses aslında o kadar da abartılacak birşey deil ve kasanın üstüne de koyabilir aslında ve kulaklık hep rahatsız eder xd .
O kişiden kişiye değişir,ben kulaklığı taktıktan 5dk sonra kafamda olduğunu unutuyorum.
Ses CSGO,Pubg vs. oyunlarda çok önemli,çoğu kez ölmemeni hatta oyunu kazanmanı sağlayacak sesleri duyabilirsin,abartılacak bir şey diyebiliriz.

Son mesajlar