Kulaklık Girişli Iphone 7 Kılıfı

Bu konuyu okuyanlar

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Iphone 7 kullanıcılarının en büyük derdi olan, şarj ederken kulaklık takamama derdine anlaşılan son bulunacak.
Fuze firması tarafından geliştirilen kılıf sayesinde telefonu hem şarj edebilir hemde kulaklık takma olsalığı sağlıyor. ayrıca pile entegre edilmiş 2400mah pil bulunmaktadır. ayrıca ilk 250 müşterisine 49 dolardan sonraki 400 müşterisine 59 dolardan satışa sunulacak 400 müşteri sonrasına ise 69 dolardan raflarda yerini alacaktır.

2016092922500526672.jpg

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
:D:DDalga geçer gibi ilk250 ye bilmem kaç falan. Apple kapitalistliğinden başka firmalarda yararlanıyor tabii:D

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Çok çirkin bu telefon olacak kalas gibi inceliğini götürücek bu kılıf. Neden bu kadar dert ediyorlar kulaklık girişini anlamadım birkere hatırlamıyorum ki şarj ederken müzik dinlediğimi zaten telefon şarjdayken kullanmak bataryaya zarar müzik dinlerken ikide foruma girersen whatsapptan bişeyler cevaplarsın bataryaya zarar verdin işte. Bence sırf karşı çıkılsın diye kulaklık girişine bu kadar laf ediliyor.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Çok çirkin bu telefon olacak kalas gibi inceliğini götürücek bu kılıf. Neden bu kadar dert ediyorlar kulaklık girişini anlamadım birkere hatırlamıyorum ki şarj ederken müzik dinlediğimi zaten telefon şarjdayken kullanmak bataryaya zarar müzik dinlerken ikide foruma girersen whatsapptan bişeyler cevaplarsın bataryaya zarar verdin işte. Bence sırf karşı çıkılsın diye kulaklık girişine bu kadar laf ediliyor.
Dünde Sdn uygulamasında gözüme çarptı Bluetooth sorun veriyormuş sanırım.:confused:

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Bluetooth sorun vericeğinide düşünmüyorum illa her marka ve telefonlarla olduğu gibi sorunlu cihazlar olabiliyor birtane öyle denk gelmiştir çünkü 6s serisiyle aynı nasıl sorun olsun ben. Bluetooth kulaklık kullanıyorum çok da rahat aslında. Yani örnek htc10 da bluetooth sorunu olsa bir cihazda ods genel sorun olmaz her model ürrtimde sorunlu cihazlar olabiliyor sonuçta kul yapımı