Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
benim kulaklığın pamukları çıkmıştı sıkıntı seninki gene iyi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kulaklığı mono olarak kullan (kablonun yarısını tak) düzelir her kulaklıkta yapıyorum ben :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde kulaklığım bozulmuştu bende yarıya kadar tek takıyordum az öncede bozuldu çok üzüldüm :( ama en azından tek tarafı çalışıyor ama çoook seviyordum kulaklığımı yaa keşke bozulmasaydııı offff

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kulaklıktan değil bazılarınızınki bende telefonda çalışan 5 tane kulaklık var bilgisayarda hiç biri çalışmıyor hepsinin de kablosu kopmuş olamaz heralde :) bilgisayardaki jack girişinde sorun var diye düşünüyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kulaklığı açtım taktım soktum çıkardım en sonunda kafayı yedim masaya vura vura paramparça ettim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var istediğin kulaklığı tak yinede ses tek tarafta soketini değiştirdim yinede aynı eğer sorunu bulabilirsen banada yardımcı ol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi tanesinde ses geliyor digerinden ses gelmiyor o nedendir admın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
thebest teşekkür ederim kardeşim tabletimde çalışıyorduu fakat pcde çalışmıyordu dediğini yaptım çalıştı teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimkide 1 kaşık suya düştü pirincede koydum çalışmıyor acill yardım bana bidahha kulaklık almazlar :drool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birazcık jakın girişiyle oyna bendede sağdan ses yoktu 10dk kadar uğraştım tutturdum frekansı çalışıyo şimdi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bendede aynısı var kulaklığı değiştircem 2 defa değiştirdim markası philips idi 1. hemen bozuldu . sonra bower aldım onunda bozuldu. mp3 de markası philips içini açamam 12 yaşındayım . büyük kulaklıklardan alıcam öbürleri hemen kopuyo :helpsmilie::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kulaklık aldım ama birinden ses gelmiyor kulaklığı yeni aldım ama ses gelmiyor birinden ama kasadaki girişe biraz taktığımda mesela soldan geliyor sağdan gelmiyor iyice taktığımda bu sefer sağdan geliyor soldan gelmiyor sorun nerede olabilir ?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
ben kulaklık aldım ama birinden ses gelmiyor kulaklığı yeni aldım ama ses gelmiyor birinden ama kasadaki girişe biraz taktığımda mesela soldan geliyor sağdan gelmiyor iyice taktığımda bu sefer sağdan geliyor soldan gelmiyor sorun nerede olabilir ?

Buyuk ihtimal kasada. Baska bir yerde drnedinmi kulakligi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kulaklıkla oynarken aniden bir tarafı çalışmamaya başladı kulaklığı alalı 1 ay olmadı ve bozuldu pratik bir çözüm bilen söyleyebilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ama benim Beats im aldığımda öyleydi ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyodum ama ne kalbol birleştirdim ne bişey :thumbup: kulaklık kablolarını hem mikrofon hem kulaklık olarak takıyodum mikrofon kablounu çıkardım iki tarafada ses geldi :dirol:meyerse kulaklı şasemi ne yapıyomuş :WQE:WQe

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar bnim sorunum çok farklı bilgisayara taktıgım herhandi bir kulaklıgın sol tarafı bozuluyor buna ne sebep olabilr bir fikriniz var mı?:blushing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi ben başka bi yerde denedim çalıştı bende çalışmadı yaww

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Sorunu Çözdüm Kulaklığını Kulaklık GİRİŞİNE Tam Takmayacaksın Çok Azda Takmıyacaksın Tam Ortala

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya öle bişeyki pc ye bağlıyorum ikiside çalışıyor ama telefonda biri çelışmıyor neden acaba ..
2 tane kulaklık var ikiside aynı

G

Gece meleği

SDN Okuru
kabloyu taktıktan sonra alta bi bölüm var oradaki Düğmeye bas ses ikisinden geliyo bende nerden biliyor diyosanız bendede solo2 pembe var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şey benim pcninkinde tek ses geliyodu meğersem hoporlorle kulaklığıda takmışım hoporleri çıkardım düzeldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kullandığınız taç kulaklık değilse gevşek bırakarak yada biraz oynayarak çözülüyor tabi fazla döndürmeyin benim bundan önceki gibi tam bozulur:biggrin: . Ancak taç kulaklık daha sıkıntılı kablo girişli olan sağ taraf çalışırken diğerinde tık yok biraz jakı oynayınca oluyo ama oda düşük ihtimal hep elimi belirli bir seviyede tutarsam elim gider. kısaca jackta sıkıntı onuda değiştiremem taç kulaklıklarda aynı bozuldu mu bozuluyor acil çözüm ????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa kulaklığım yere neyim düşmedi bi baaktım birisinden ses geliyo neden
şimdi ise azcıcık ses geliyo

S

SAMSUNG HACKER

SDN Okuru
Arkadaslar benim orjinal samdung kulakcagmin sag tarafindan ses gelmiyordu ve ben elime bir bicak aldim ve kulakcagin ustündeki ince eleci cikarin bir müzik acin ve kulak cagi sert bir yere 3-5kere vurun böylelikle kesin calisiyor

SAMSUNG HACKER SAYGILARIMLA