Kulaklığa En Yüksek Sesi Veren Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ellektro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar s7 Edge alacaktım fakat kulaklıktan çıkan ses çok kısık geldi. Kulaklığım var fakat yüksek ses veren, kaliteli temiz ses veren bir telefona ihtiyacım var. HTC 10 tasarımını pek beğenmedim. Axon 7 adında telefon çıkacakmış. Müzik dinlemek benim için çok önemli. Çok yüksek seslerde müzik dinleyebilmek istiyorum. Fiyatı önemli olmamakla beraber Iphone serisi dışında önerilerinizi bekliyorum.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Çok yüksek demek uzun vadede işitme kaybı demektir. S7 edge alın uğraşmayın çinli tellerle boşu boşuna

ellektro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kardeş bırak da işitme kaybı benim derdim olsun. Yoksa ben de biliyorum s7 edge güzel telefon.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Sony bu konu da yazılımlarla destek sunuyor. Butcene uygun bir telefon alabilirsin.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
HTC 10 - Sony Xperia XZ - LG V20 ( Bekleyebilirsen ) benim tercihim v20 olurdu

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Şahsi fikrim, hiçbir şekilde LG firmasına bulaşmamanız. Ses diyorsanız eğer cevap oldukça basit aslında, HTC. Siz tasarımını pek beğenmemişsiz fakat ses anlamında, gerek kulaklık ile gerek dışa verdiği ses ile gerçekten kendini diğer telefonlardan ayırıyor. Karar sizin elbette.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Poweramp ile güzel ve güçlü ses elde edebilirsin. Genellikle ses yüksekliği kulaklığa bağlı.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Arkadaşlar s7 Edge alacaktım fakat kulaklıktan çıkan ses çok kısık geldi. Kulaklığım var fakat yüksek ses veren, kaliteli temiz ses veren bir telefona ihtiyacım var. HTC 10 tasarımını pek beğenmedim. Axon 7 adında telefon çıkacakmış. Müzik dinlemek benim için çok önemli. Çok yüksek seslerde müzik dinleyebilmek istiyorum. Fiyatı önemli olmamakla beraber Iphone serisi dışında önerilerinizi bekliyorum.

Müzik diyorsan htc kulaklık sesinde açık ara önde. Tasarım konusunda home tuşuyla Samsunglara benzesede arka yüzeyi çok iyi. Htc tasarımda da her zaman iyi olmuştur. Ama tabiki tasarım göreceli bir kavram. Mağazalarda ikisini de elinize alın size hangisi sıçak gelirse artık.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,634
Düz s7 kullanıyorum aimp isimli müzik uygulamasıyla ses bozulmadan bayağı artıyor.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,634
1 kere ayarlamamız yetiyormu yoksa her şarkı açtığımızda tekrar uygulamayı açmamız veya tekrar ayarlamamız gerekiyormu ?

Bu müzik çalar uygulaması zaten müziği buradan dinleyeceksiniz equalizer bölümünde preamp yükseltme ayarı var. Arayüzü çok sade yalnız.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben 30'u bir tek Microsoft Lumia'da gördüm.Gayette güzeldi.Htc'de çok iyi olur.:)

LiMoNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi kullandigim huawei g7 telefonu oneririm.normal duzey bir kulak ici kulaklik ile yuksek ses aliyorum.
Tabi telefonun yaninda kulaklikta sesi yukseltebiliyor.ozellikle kulagi hassas olanlar icin profesyonel kulaklik lazim..bunun icinse paraya kiyip sennheiser kulak ici kulaklik almanizi onerebilirim.iletken malzemesi kalitelidir.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
hoppala buyrun cenaze namazına.tam da s7 edge almaya karar vermişken bu kulaklık ses sorunu da nerden çıktı.bende yüksek sesle müzik dinlemeyi severim.anlaşılan siz bana hiç telefon aldırmayacaksınız

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
hoppala buyrun cenaze namazına.tam da s7 edge almaya karar vermişken bu kulaklık ses sorunu da nerden çıktı.bende yüksek sesle müzik dinlemeyi severim.anlaşılan siz bana hiç telefon aldırmayacaksınız
Yeterli derecede cikiyor ses.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Düz s7 kullanıyorum aimp isimli müzik uygulamasıyla ses bozulmadan bayağı artıyor.
bende bilgisayarımda aimp kullanıyorum pek bir fark olmuyor.sadece realtek audıo driver ile ses kalitesi ve yüksekliği değişiyor.androidde böyle bir uygulama olsa iyi olacak

Audiophile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam dostum htc 10 u iPhone 6s Plus a değişen ve sonra pişman olup sıfır iPhone 6s Plus alan biri olarak sana tavsiyem kullanacağın kulaklığı çok iyi seçmen gerekecek ki farkı anlayasın htc 10 langeşen kulaklık müzik konusunda tatmin etse de burn in olana kadar çok beklemen lazım gelelim htc 10 un şişirme sesine Spotify premium kullanan biri olarak edindiğim tecrübeyle yüksek seslerde bozulan ve kaliteden ödün veren distoryonla dolu ses verdiğinin garantisini veririm. Hakkını yemeyelim ip6s plus tan açılsa 3 birim daha yüksek ses veriyor olduğu gerçek bende günümün çoğunu telefonla müzik dinleyen biri olduğum için aynı sıkıntıyı yaşadım ama bahsedilen kadar bişey bekleme elimde şuna beats solo2 wireless ve kablolu modeli, beats studio ve en sevdiğim bang olufsem h6 var hepsiyle denedim ve vazgeçtim donanım olarak ilk dikkat çeken noktası kamerası iPhone'u katlar ses olarak yüksek ama tasarım olarak 3.günden sonra bana çirkin gelmeye başladı çok ısınıyordun en kötüsü şarj kısmıydı günde 2 defa şarj etmen gerekiyor ben pişman olup eski telefonuma geri döndüm audiophile gibi uzun uzun anlatmak isterim soracağın bişey olursa bence iphone daha dengeli ve diğer tüm kulaklıklarla daha uyumlu çalışıyor veya öyle hissettiriyor

Audiophile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ve eklemeyi unuttuğun diğer önemli nokta ise beats gibi veya apple ile daha iyi optimize edilmiş herhangi bir Bluetooth kulaklığın varsa htc 10 bu sefer yarı performansı veremiyor 3.5 mm lik stereo jak taki yüksek sesi asla kablosuzda bekleme bendeki solo2 ve studio wireless modelleriyle cidden komik derecede az ses veriyordu beni en çok üzen olaylardan biri de buydu(ve yine kötü bişey daha eq ayarı yapamamak kadar aptalca bişey yok herkesin sesten beklediği şey aynı değil yada donanım farkı olarak bazı ses sistemi ve kulaklıkların karakteristik özellikleri var buna göre eq ile yapılandırma yapamamak çok büyük bir eksiklik.)

Reaksiyon puanı
2,554
Proğram ayarlarıyla sesi değiştirmeyin beyler çünkü çok güzel kulaklık bozuyor bu tür uygulamalar jet audio plus ile 2 kulaklık bozuldu bu ses iyileştirmeleri arttırmaları vs vs hani güzel geliyor ama çokta güzel bozuyor kulaklıkları.O yüzden diyorum sadece cihazın sesinin iyi olması yetmez cihazın müzikçaları da güzel olmalı sony bu konuda başarılı ve ben sony telefonlarda müzik dinlerken çok keyif alıyorum apple hiç almadığım için denemedim ona bişey diyemem.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ben en iyisi htc 10 diye biliyorum ama axon 7 yi de baya övüyorlar.

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
ben sabaha kadar htc 10 derim ses istiyosan kulaklık kalitesi önemli ama

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Yüksek ses vermesi kolay, önemli olan kaliteli yüksek ses verebilmektir. Bunu da yazılımsal değil, donanımsal olarak çözen cihazlar seçmelisin.. Seste kaliteyi ayırt etmek zordur.
Alacağın 3 cihaz var, ya G5 alıp yanında B&O modül alacaksın, ya V10 alacaksın, ya da V20 bekleyeceksin. Ancak bu cihazlarda da ghost screen sorunu ile karşılaşabilirsin. Bunu da göz önüne alacaksın.

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Yüksek ses vermesi kolay, önemli olan kaliteli yüksek ses verebilmektir. Bunu da yazılımsal değil, donanımsal olarak çözen cihazlar seçmelisin.. Seste kaliteyi ayırt etmek zordur.
Alacağın 3 cihaz var, ya G5 alıp yanında B&O modül alacaksın, ya V10 alacaksın, ya da V20 bekleyeceksin. Ancak bu cihazlarda da ghost screen sorunu ile karşılaşabilirsin. Bunu da göz önüne alacaksın.
her alan lgden şikayet ediyor ghost screen kalıtsal oldu resmen

Son mesajlar