Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Bütçem 50 lira civarında belki 60 liraya çıkabilirim. Genelde oyun oynuyorum ama oyun kulaklığı olarak almıyorum, sadece idare etsin yeter. Şu anda da Note 5 kulaklığı kullanıyorum, 2 sene oldu, aslında memnunum fakat kablosu yıpranmaya başladı ve yakın zamanda da bozulur büyük ihtimal, iyice bozulmadan yeni alayım diyorum. Black Friday zamanında Samsung HS13 almıştım 49 TL'ye fakat kulağıma hiç oturmadı, düşücekmiş gibi duruyordu, beğenmeyip geri yolladım. Aslında kulaklık yapısı olarak da o tarz istemiyorum yani iPhone kulaklığı, Note 5 kulaklığı gibi tek parça olarak istiyorum, HS13'de ki gibi, kulağa giren ayrı bir parça istemiyorum, o tarz olunca pek oturmuyor kulağıma.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Bendexiaomi piston fresh var bass yüksek ses normal ben böyle seviyorum 35tl ye almıştım iş görüyo

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Bendexiaomi piston fresh var bass yüksek ses normal ben böyle seviyorum 35tl ye almıştım iş görüyo
Tam olarak istediğim tarzda değil o da, fakat fiyatı uygun, fiyatına göre de iyi diyorlar. Sen memnun musun, kulağa oturuyor mu ? Herhangi bir sıkıntısı var mı ?