Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Drogba39

Doçent
Bana 50 TL civarında kulakiçi kulaklık önerir misiniz ? Samsung HS130 almıştım fakat kulağıma oturmadı, kalitesi de pek iyi değildi. Note 5 telefonumun kulaklığını kullanıyorum, kulağıma güzel oturuyor fakat kablosu aşındı, arada sorun çıkartıyor o yüzden değiştirmek istiyorum. KılıfShop Samsung Galaxy Note 5 Kulaklık Fiyatı
Aynı kulaklığı almayı düşünüyorum fakat bu orijinal kulaklık mıdır ? Telefonun yanında gelenle aynı mıdır ? Veya başka bir öneriniz var mı ?

cuneytefeozar

Üyecik
Aslında Jabra markanın kulaklıklarını da çok beğeniyorum ben. Ama daha çok orta sekment fiyatı daha uygun ve ürünün kalitesi de iyi olsun derseniz son zamanlarda iyice piyasada adı nam yapan linktech markasının ürünlerini tavsiye ederim. LinkTech VL7 Makaralı Bluetooth Kulaklık çok hoş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemeni tavsiye derim

Ekli dosyalar

Administraktör

Profesör
Aslında Jabra markanın kulaklıklarını da çok beğeniyorum ben. Ama daha çok orta sekment fiyatı daha uygun ve ürünün kalitesi de iyi olsun derseniz son zamanlarda iyice piyasada adı nam yapan linktech markasının ürünlerini tavsiye ederim. LinkTech VL7 Makaralı Bluetooth Kulaklık çok hoş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemeni tavsiye derim
Jabra ve yukarıdaki kulaklık muzik vs şeylere yönelen ürün/firma değiller. Bunlardan olsa olsa telesekreter kulaklığı olur.

rtakak

Profesör
200 TL' civarına Türkiye'den ne önerirdiniz hocam?
1 2 ay evvel 200TL civarına CX 3.00 almıştım.
Tek memnun kalmadığım tarafı jak kısmı. Çok çabuk çıkabiliyor.

Administraktör

Profesör
200 TL' civarına Türkiye'den ne önerirdiniz hocam?
1 2 ay evvel 200TL civarına CX 3.00 almıştım.
Tek memnun kalmadığım tarafı jak kısmı. Çok çabuk çıkabiliyor.
Ne tarz müzik dinlersiniz. CX 3.00 ın ses karakteri sizi memnun etti mi? Müzikte bass yada vokal yada ne bileyim başka bir beklentiniz var mı?

stat counter