Kulak içi kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Palatal n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar arkadaşlar akg kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ses kalitesi vs. Ayrıca 100~200 arası bütçe ile alınabileceğim güzel bir kulaklık önerebilir misiniz.

Reaksiyon puanı
5,172
Çok aşırı bass dinlemiyorum. Ses kalitesi iyi olsun istiyorum telefonum p20 lite, xiaomi hybrid pro hd aldım uyum sağlamadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung AKG Mikrofonlu Kulaklık Gri - EO-IG955BSEGWW Fiyatı bu orjinal mi acaba bilgisi olan var mı
Elimde hubrid pro hd ve samsung akg kulaklık mevcut. Hybrid pro hd basstan ziyade rahatsız edici türden tizlere sahip. Bana ne tarz müzik dinlediğinizi(metal jazz rock pop slow gibisinden) söylerseniz çok daha fazla yardımcı olabilirim.

Palatal n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde hubrid pro hd ve samsung akg kulaklık mevcut. Hybrid pro hd basstan ziyade rahatsız edici türden tizlere sahip. Bana ne tarz müzik dinlediğinizi(metal jazz rock pop slow gibisinden) söylerseniz çok daha fazla yardımcı olabilirim.
Pop, slow

a1342

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
sennheiser cx 275s efsanedir.

Palatal n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slow için akg uygun eğer ağırlıklı olarak slow dinliyorsanız düşünmeden alın(samsung akg kulaklık bass ağırlıklı bir kulaklık bilginiz olsun) ancak pop ağırlıklı dinliyorsanız revonext qt2 ye bakın.
Şu hepsiburada da satılan orjinal mi abi yukarıya attım linkini

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261

bütçeye uyarsa bak...