Kulak içi kulaklık önerisi

Sennheiser kulaklıklar fiyatının hakkını veriyor mu ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

mungan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selam arkadaşlar
Sony Xperia X aldım şuan kargoda 1-2 gün içerisinde gelir.Tahminimce kendi orjinal kulaklığı beklediğim performansı vermicek.
Çok müzik dinleyen kulaklığı takıp uzun uzun yürüyüş yaparım otobüste v.b yerlerde yani kısacası boş kaldıkça müzik dinlerim bu yüzden şöyle basları iyi sesi canlı ve yüksek veren hani böyle yanınızda söylüyormuş hissi veren kulaklıklar vardır ya öyle bişey arıyorum fiyatı çok uçuk olmasın bide kendi kullandıgınız ürünleri tavsiye ederseniz sevirim . (internetten gördüklerinizi değil)
Bütçe 100 Tl .Efsane bi ürün olursa max 150 ye çıkarım .Şimdiden Teşekkürlerrr.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Ben Urbanears kullanıyorum gayette işimi görüyor. Urbanears'ın kransen ve bagis modellerini kullandım. Şuanda kullandığım Kransen. Bassları çok iyi veriyo. En azından bana çok çok yetiyor.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
yaklaşık 2.5 senedir şu anda kulağımda takılı olan Sennheiser CX 200 kullanıyorum. Ses kalitesi kullandığım diğer kulaklıklara göre daha iyi, ayrıca zamanla burgu burgu olan kablolar hor kullanmış olmama rağmen hala kıvrılmadı. 2 ayda bozulan kulaklıklardan sonra, 2.5 senedir aynı kulaklığı kullanmak gayet güzel. Eğer bluetooth kulakiçi kulaklık modeli olsa hemen alırdım.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Sony mdr-xb70ap kullanıyorum. Son derece memnunum. 159 tl'ye aldım.
Daha uygun fiyatlı bir alt modeli olan Sony Mdr-xb50ap de düşünebilirsin. xb70ap ile görüntüsü aynı olmakla birlikte, kalite olarak aralarında çok büyük bir fark olmadığı söyleniyor.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Xperia X stok kulaklığı sony olduğunu unutma gayet iyi sesi olur denemeden yeni alma.

mungan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xperia X stok kulaklığı sony olduğunu unutma gayet iyi sesi olur denemeden yeni alma.
Aslında dediğin mantıklı kulaklık konusunda beni şaşırtabilir sony oyüzden siparişim geldikten sonra alıcam zaten
--- Gönderi Güncellendi ---
Aslında dediğin mantıklı kulaklık konusunda beni şaşırtabilir sony oyüzden siparişim geldikten sonra alıcam zaten
--- Gönderi Güncellendi ---
yaklaşık 2.5 senedir şu anda kulağımda takılı olan Sennheiser CX 200 kullanıyorum. Ses kalitesi kullandığım diğer kulaklıklara göre daha iyi, ayrıca zamanla burgu burgu olan kablolar hor kullanmış olmama rağmen hala kıvrılmadı. 2 ayda bozulan kulaklıklardan sonra, 2.5 senedir aynı kulaklığı kullanmak gayet güzel. Eğer bluetooth kulakiçi kulaklık modeli olsa hemen alırdım.
Sennheiser CX 200 Street II mi dediğin kulaklık bide internetten mi aldın ?

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Sony mdr-xb70ap kullanıyorum. Son derece memnunum. 159 tl'ye aldım.
Daha uygun fiyatlı bir alt modeli olan Sony Mdr-xb50ap de düşünebilirsin. xb70ap ile görüntüsü aynı olmakla birlikte, kalite olarak aralarında çok büyük bir fark olmadığı söyleniyor.

Bendede 70ap modeli var. Memnunum gayet dediğiniz gibi devasa bişey de aramıyordum. Bass ve sesi bozmuyor kalite ses veriyor.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Sennheiser CX 200 Street II mi dediğin kulaklık bide internetten mi aldın ?
Tam adı o sanırım, piyasada hala var mı bilmiyorum. Vatan Bilgisayar Mağazadan almıştım ama herhangi bir şey olursa internetten gözüm kapalı var olan modellerinden sipariş verebilirim.

Ancak unutmamak gerekir ki bana güzel gelen ve bana yeterli olan senin arzuladığın ve istediğin şeyi karşılamayabilir. o yüzden bir yerlerden deneme şansın varsa dene, ayrıca bendeki modelde mikrofon yok, özellikle mikrofonsuz kulaklık istemiştim.