Kulak İçi Kulaklık Önerisi Giriş Seviye

Bu konuyu okuyanlar

Ibrahim0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Önceki konumda kulaklıktı fakat çok iyi yardım eden olmadı. Kulaklığı Türkiye den istiyorum. Max. bütçem 120 TL Samsungdan başka kulaklık kullanmadım o yüzden giriş seviyesi bir şey olsa yeter. Kulaklığın kablosunu çok çabuk bozuyorum. Birde dışarıya fazla ses gitmeyen bir şey olursa iyi olur. aşağıya bıraktığım kulaklık benzeri bir kulaklıkta olabilir çok kaliteli duruyor gerçekten şimdiden teşekkür ediyorum.
Urbanears Sumpan

yavuzzzzz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Önceki konumda kulaklıktı fakat çok iyi yardım eden olmadı. Kulaklığı Türkiye den istiyorum. Max. bütçem 120 TL Samsungdan başka kulaklık kullanmadım o yüzden giriş seviyesi bir şey olsa yeter. Kulaklığın kablosunu çok çabuk bozuyorum. Birde dışarıya fazla ses gitmeyen bir şey olursa iyi olur. aşağıya bıraktığım kulaklık benzeri bir kulaklıkta olabilir çok kaliteli duruyor gerçekten şimdiden teşekkür ediyorum.
Urbanears Sumpan
eğer 2.elden james donkey 710 bulabilirsen al 711 den daha iyi ses yalıtımı var ve ses kalitesi aynı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Amazon'da 30 dolara Sony MDR-XB510AS modelini öneririm kendim kullanıyorum gayet iyi.