Küçükten de olsa bu işlere başlamak istiyorum lütfen yardımcı olalım birbirimize.

Bu konuyu okuyanlar

hasanyangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar , ben internet günde en az 3-4 saat online olan biriyim. Boş boş zaman geçireceğime anket doldurarak ya da reklam tıklayarak para kazanmak istiyorum. Çok araştırma yaptım ama kesin bir sonuca ulaşamadım. Lütfen tecrübelerinizi , örnek kullandığınız siteleri önerir misiniz? Herkes faydalansın.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Boyle para kazanmak bir iki centle ugrasicagina grafik veya kodlama ogrenin yada e ticaret yapin.

hasanyangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
nasıl yani biraz daha açık detaylı anlatır mısın?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
mesela yukarıdaki arkadaş gibi referanslı kodlar vererek :D
Webkurum un tavsiyesine uy :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşekkürler ama ben anket doldurarak paybal hesabıma cep harçlığım çıkacak kadar kazanmak istiyorum o konuda yardımcı olur musunuz bana?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zoki haklısında o kadar bilgim yok bu konularda. Ben anket doldurarak cep harçlığımı kazanmak istiyorum o kadar ..

hasanyangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler ama ben anket doldurarak paybal hesabıma cep harçlığım çıkacak kadar kazanmak istiyorum o konuda yardımcı olur musunuz bana? Ayrıca o kadar bilgim yok bu konularda o yüzden size danıştım. Ben anket doldurarak para kazansam azcıkta olsa yeterdi bana .

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Zaman kaybi, uluslararasi firmalar bile her gun anket gondermiyor, senin ilgi alanina uygun anketler oldugunda mail adresine anket linkini gonderiyor, duzenli degil yani, bir kac cent icin gunlerce bekleyecegine yap bir blog veya web sitesi koy adsense reklamlarini googledan al parani, hic degilse saglam, guvenilir bir firma olur karsinda, bunun icin de her kesimin ilgisini cekecek bir web sitesi yerine belli bir kesimin ilgisini cekecek bir web sitesi düşünmek kisa zamanda verim almani saglar.

hasanyangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zaman kaybi, uluslararasi firmalar bile her gun anket gondermiyor, senin ilgi alanina uygun anketler oldugunda mail adresine anket linkini gonderiyor, duzenli degil yani, bir kac cent icin gunlerce bekleyecegine yap bir blog veya web sitesi koy adsense reklamlarini googledan al parani, hic degilse saglam, guvenilir bir firma olur karsinda, bunun icin de her kesimin ilgisini cekecek bir web sitesi yerine belli bir kesimin ilgisini cekecek bir web sitesi düşünmek kisa zamanda verim almani saglar.
Kardeş hoş güzel söylüyorsun da. Bakalım adsense reklamlarını koyduktan sonra tıklayan olacak mı o reklamları bakalım ?

Evet konuyu biraz daha açarsanız. Bende düşünüyorum bu tarz bir işi.
bende çok çabaladım ama düzgün bişi yok. Hiç doğru düzgün anket gelmiyor bile.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Kardeş hoş güzel söylüyorsun da. Bakalım adsense reklamlarını koyduktan sonra tıklayan olacak mı o reklamları bakalım ?

Sorunun cevabi yapacagin web sitesine bagli, insanlarin ilgisini cekebilecek konular, bizim icin futbol onemli, kadinlar icin de guzellik, ortak konular ise beslenme, diyet, spor vs vs. populerliligi olan konulari arama motorlarinda arastir, zaten dogru kararlar vererek yaptigin bir web sitesi, ister wordpress gibi hazir icerik yonetim sistemi olsun, ister web editorleriyle yaptigin bir site olsun eninde sonunda karsiligini verecektir,

hasanyangel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
peki teşekkürler deneyeceğim inşALLAH başarılı olurum.