Küçükken nasıl da yaramazdık! Vukuatlarımız

Bu konuyu okuyanlar

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Çok güzel olduğunu düşündüğümüz 90lar dönemi çocuğuyum ben de. Küçükken ben çok yaramazmışım, annem hep öyle anlatır beni. Her konuya da uyar benim yaramazlıklarım :)
Ben de vukuat çok, onlardan birini paylaşacağım sizlerle. :)

Eskiden kışlık hazırlardık. Salça, kahvaltılık, yufka, turşu, yaprak... Bir sonbahar zamanı da biz turşumuzu kurmuşuz bilmediğim bir sebepten ötürüdür de yere o mavi fıçılar olur ya onlar kadar bir çukur açıp onun içine koyuyoruz. Akşam yağmur yağmış ve çukur ağzına kadar suyla dolmuş tabii, ben de çocuk aklı suyla oynamak için içine bir adım attım, o zamanlar 2-3 yaşlarındayım, çukur benim boyumdan bile derin haliyle gömülüyorum glup glup anne glup glup baba diye bağırmışım zar zor. O sırada yakında olan babam beni bacağımdan yakalamıştı :D Böyle şapkadan tavşan çıkarır gibi beni çukurdan çıkarmıştı. :)

Sizlerin de böyle vukuatlarınızı okumaktan zevk duyarız :)

Th3 Arrow

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benimde bi hikayem var tabi çocukken yapmışım bunu hayal meyal hatırlıyorum az buz :)

Çizgi film izliyordum orda çizgi filmde karakter sanırım çicekleri suluyormuş , bizimde televizyonun üstünde süs çiceği vardı . Sonra mutfağa gidip annemden bi bardak su aldım çiçeğe bende gördüm diye suladım . Çizgi filim gitti ekran karıncalanma oldu . Anneme söyledim çizgi bisi yok karıncalar var :D

Annemde gelince olayı anlamış fişi çekmiş iyi havaya uçmamışım :D

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
galiba kimse yaramaz değildi küçükken :D

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Bana büyümüş de küçülmüş derlerdi, pek yaramazlık yapmamışım. Öyle diyolar

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ben de komşu kızlarını öpüyor muşum birden. Ağlayıp annrlerinr kaçıyorlarmış :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kafami elektrik trafosuna carptim (abimle kavga ederken) gene abimle kavga ederken koluyla beraber salonun buz camina gitmis hastanelik olmustu , mahallede tasli sopali kavga ederdik tas isabet etmisti kafam yarilmisti , abime gene bir gun topugumla tekma atmistim hastanede polis olayi sormus ranzaya carptim demisti, bir gun mahalle kavgasinda abimin dayak yiyisini oturup izlemisdim ancak evde babam beni doverkende abim oturup izlemisti bunlar sadece birkaci simdi eski enerjim yok :D

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ben çok usluymuşum. Çok sessizmişim. :p

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben hiçbirşey hatırlamadım

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben bildiğin piskopat. Agizdan kufur elden taş ayaktan top eksik olmayan biriydim. Cam sokak lambası kırmışlığım da var. Sınıftaki kız sinir etti beni ittim düşürdüm balon ettim kafasını.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çok güzel olduğunu düşündüğümüz 90lar dönemi çocuğuyum ben de. Küçükken ben çok yaramazmışım, annem hep öyle anlatır beni. Her konuya da uyar benim yaramazlıklarım :)
Ben de vukuat çok, onlardan birini paylaşacağım sizlerle. :)

Eskiden kışlık hazırlardık. Salça, kahvaltılık, yufka, turşu, yaprak... Bir sonbahar zamanı da biz turşumuzu kurmuşuz bilmediğim bir sebepten ötürüdür de yere o mavi fıçılar olur ya onlar kadar bir çukur açıp onun içine koyuyoruz. Akşam yağmur yağmış ve çukur ağzına kadar suyla dolmuş tabii, ben de çocuk aklı suyla oynamak için içine bir adım attım, o zamanlar 2-3 yaşlarındayım, çukur benim boyumdan bile derin haliyle gömülüyorum glup glup anne glup glup baba diye bağırmışım zar zor. O sırada yakında olan babam beni bacağımdan yakalamıştı :D Böyle şapkadan tavşan çıkarır gibi beni çukurdan çıkarmıştı. :)

Sizlerin de böyle vukuatlarınızı okumaktan zevk duyarız :)

Hacı çok güldüm ya :)))

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ben küçük iken kontrol kaleminin içindeki led lambayı çıkarıp her iki ucunu prize takınca o porselen şarteller kömüre dönüştü

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Çikolata renkli bir tablet vitamin ilacını kütür kütür yemiştim ben de.. dayak ve de mide yıkanmasıyla sonuçlanan bir anı :D

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben bizim yan komşu Hasan hocanın bahçesini yağmalardım hep dayak yerdim ya da taşlardı beni. Adam da lanet herifin tekiydi. Geçenlerde dolandırmışlar bunu sevinmedim değil ha

Ben ilkokulu taşrada okudum sınıfta soba vardı devirdim suçu da sınıftaki en gariban çocuğa atmıştım hala vicdan azabı çekerim dostlar...

KaxaPex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkes çocukken yaptığı aklında kalan saçma salak karışımları yazın da az eğlenelim.Artık bunu yapmayan da çocukluğunu yaşamamıştır ben bir tane yazayım ;

Yarım bardak su azıcık nar ekşisi biraz hardal limon tuz süt yoğurt pul biber çokokrem çilek reçeli ve soya sosu
Not1: onu içtiğimde bütün gün karnım guruldadı.
Not2: tabii ki hepsini içmedim sadece 1 küçük yudum alabildim o da yetti zaten :biggrin::lol:

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
1.Ben küçükken kapıya tırmanıyodum.
2.Annemin sofrabezini alıp boynuma takıp kendimi süperman sanıp koltuktan zıplıyordum ( Belki uçarım diye )

Başka mallıklar yapmışızdır ama aklıma bukadarcık geldi.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Kucukken araba surermis gibi taklitler yapip motor sesi cikarirdim. Evin salonunda dolanip dururdum. Ne malmisim yav :D

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Banyodaki tüm şampuanlardan elime biraz döküp saçıma sürerdim :p

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
soda şişesi kapağı üzerinde iki ayağımla durmaya çalışırmışım.
parktaki taşların içinde elmas (!) vardır diye taşları kaldırıma sürtermişim. Ankara daydım ozamanlar :crying:

KaxaPex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kapının eşiğine sırtımı dayar diyer kısmınada ayaklarımı koyup oraya tırmanırdım

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben arkadaşımın yaptığını anlatıyım.
Koltuğun başlığına oturup ucuna başörtüsü bağlayıp at yarışı izliyodu izlerkende kendi yarışıyomuş gibi yapıyodu

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Ben ekmegi kolaya batirip yerdim. Tadi da güzel oluyordu ama yalan yok.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben kuçuk arabalarla ve misket topuyla futbol maçı gibi bişey yapıyodum, çokta keyifliydi, her arabamında adı vardı

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Simdi hatirladim. Benimede her cesit arabam vardi. :) sokakta uzakdan kumandali arabalarla yaris yapardik :D

Reaksiyon puanı
2
1.yaprak sarmasını gül reçeline batırıp yiyordum
2.kapının arkasında halı vardı onun yanında da vitrin, halıdan tırmanıp vitrinin üzerine otururdum :D

çocukken herşey güzeldi be.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hacı amcanın kafasına işermişim balkondan aşağıya :D

matkap54

Asistan
Reaksiyon puanı
0
banyo yaparken bütün şampuanları,deterjanları,sabunları karıştırırdım sonra kafama dökerdim :D iyi kel olmadık :D

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
1.Ben küçükken kapıya tırmanıyodum.
2.Annemin sofrabezini alıp boynuma takıp kendimi süperman sanıp koltuktan zıplıyordum ( Belki uçarım diye )

Başka mallıklar yapmışızdır ama aklıma bukadarcık geldi.
Ben de tırmanıyordum kapıya tırmanmayan yoktur herhalde küçükken

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kova kapağını direksiyon olarak hayal kurar araba sürerdim :D
Evdeki bütün sıvı katı seylerden ufak bir parça ve kısım alıp bir kaseye koyup karıştırdıktan sonra o patlatmıştım :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben de tırmanıyordum kapıya tırmanmayan yoktur herhalde küçükken
Aynen tırmananlar listesine benide ekleyin :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Makarnanın üstüne ketçap mayonez döker onu da bir güzel karıştırır ekmekle yerim