küçükken hiç zile basıp kaçtınız mı?

küçükken hiç zile basıp kaçtınız mı?

• Evet

Kullanılan: 26 78.8%
  • Hayır

Kullanılan: 7 21.2%

• Kullanılan toplam oy
    33

Bu konuyu okuyanlar

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Soruyu görünce basmayan Türk var mıdır dedim ama okuyunca ben yine normalmişim oldum :D

xandel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
16 17 yıl önce yaşadığım bir olaydır bu =)
Bizi (Çocukları) sevmeyen bir kadın vardı oğlu arkadaşımızdı oğluda annesi gibi çirkef sinsi satıcı karaktersizin önde gidenlerindendi karşı komşusuda yönetici oda bizimle sebepsiz uğraşırdı bisikletimin tekerini kesmişti hatta falan filan çok çektik biz bunlardan neyse anlatayım.

Karşılıklı iki kapıyı kollarından birbirine bağladık 2 arkadaş poşetin içine büyüklerini ve küçüklerini yaptılar kapıların önüne kürekle sıvadık artı içine bulaşık deterjanı koyduk kaysınlar düşsünler diye :grin::grin::grin::grin::grin:ikisinin zilini çaldık ip kopana kadar çektiler çektiler çektiler ip koptuktan sonra kapılar açıldı ve kimsiniz siz terbiyesizler bilmemneler küfür kıyamet ilk adımdan sonra sahneyi görmeniz lazım kadının ayakları kesildi yerden yöneticininde birbirnerine tutunup kalkmaya çalışıyorlar düşüp düşüp duruyorlar elleri pislik birbirlerinin yüzüne saçına koluna omzuna vb. yerlerinden tutunarak kalkmaya çalıştıkça batırdılar kendilerini en son mideler bulandı tabi birde kustular üzerine eyvahlar olsun biz bir güldük bir eğlendik hala arkadaşlar bir araya geldikçe aklımıza geldikçe konuşuruz böyle muhabbetleri hala güleriz =) şimdiki çocuklar sokağa çıkmıyorlar varsa yoksa tablet telefon bilgisayar yeni nesil antisosyal bir nesil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soruyu görünce basmayan Türk var mıdır dedim ama okuyunca ben yine normalmişim oldum :D
Sen bide benim yazdığıma bak :tearsofjoy:??