Kredi kartsız tahütsüz telefon alma

Bu konuyu okuyanlar

chkeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben iphone 6 almak istiyorum yalnız elimde ne kredi kartım var nede nakit param taksitle almak istiyorum vatan bilgisayara gittim odeabank ile anlaşmalıyız işte sms yollayın kabul edilirse işlemleri mağazada yapıyoruz gibisinden bişeyler dediler yalnız ben bir işte çalışmıyorum banka bana kredi verir mi ? kredi aldığım taktirde kaç ay taksitle alabilirim telefonu teşekkürler şimdiden.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
cumaları camii önüne mendil ac dalgamı geciyon sen burda işsiz güçsüzün bide ıphone 6 ıstıyon iş bul calsı ılk oncee

chkeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cahil misin sen dostum hadi ister cumalara giderim ister kiliseye seni bağlamaz işine bak

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Evkurdan al kefil isterler onu halledersen alırsın

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Sakın yanlış anlama ama sen bunu almayı düşünürken bile hata etmişsin.Hepimiz zengin değiliz ya.Biraz kendine insaf et diyorum sana.Hem çalışmıyorsun hem 2500 liralık meblağlara çıkmışsın yani diyecek söz yok.Hiçkimse yargıç değil ve seni yargılamıyor ama bu değil ki hiçkimse yargılayamaz.Seni yargılayacak şey vicdanının sesidir.Yani o parayı avucunda duracak şeye vermek varken onu asıl ihtiyaçların için karşılarsın.1000 tl ve üstü telefonlara da alanlara da hiçbir zaman sıcak bakmadım.İnsanla alay ederler.Tamam sen bir holding sahibiyim deseydin sana 6 plus vertu aster al deriz ama durumda beklentilerini ve kıyacağın para seviyesini indir demekten başka çare bırakmıyorsun.Hayırlı geceler şimdiden.

chkeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ailemden biris oradan almıştı aşırı uçuk fiyatlar 2350 normal fiyatı evkur fiyatı 3-4 bin tl

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ailemden biris oradan almıştı aşırı uçuk fiyatlar 2350 normal fiyatı evkur fiyatı 3-4 bin tl

Sakın yanlış anlama ama sen bunu almayı düşünürken bile hata etmişsin.Hepimiz zengin değiliz ya.Biraz kendine insaf et diyorum sana.Hem çalışmıyorsun hem 2500 liralık meblağlara çıkmışsın yani diyecek söz yok.Hiçkimse yargıç değil ve seni yargılamıyor ama bu değil ki hiçkimse yargılayamaz.Seni yargılayacak şey vicdanının sesidir.Yani o parayı avucunda duracak şeye vermek varken onu asıl ihtiyaçların için karşılarsın.1000 tl ve üstü telefonlara da alanlara da hiçbir zaman sıcak bakmadım.İnsanla alay ederler.Tamam sen bir holding sahibiyim deseydin sana 6 plus vertu aster al deriz ama durumda beklentilerini ve kıyacağın para seviyesini indir demekten başka çare bırakmıyorsun.Hayırlı geceler şimdiden.
fikrine saygı duyuyorum ama aylık 200 300 liraya kadar taksit ödeyebilecek ekonomil duruma sahibim sadece 2350 tl direk olarak vermek istemiyorum durumum çok şükür iyi ama taksitli telefonu tercih ediyorum nakit yerine.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157

fikrine saygı duyuyorum ama aylık 200 300 liraya kadar taksit ödeyebilecek ekonomil duruma sahibim sadece 2350 tl direk olarak vermek istemiyorum durumum çok şükür iyi ama taksitli telefonu tercih ediyorum nakit yerine.

peki bir sorum olacak sen bu telefonu buyuk ekranlı apple diye mi istiyorsun keşke belirtsen ben telefonda şunu isterim şunu yaparım sesi iyi olsun falan.Yani ben senin yerinde olsam listeme alternatif koyar forumda anket açar yeniden sorarım ne alayım diye.Açıkçası iphone 5 ten sonraki tüm iphone ları saçma buluyorum.Sağolsun apple 4s i kaldırmadan 5 i kaldırdı.5s in satışlarını baltalamasın diye.

chkeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel kardeşim ben sadece iphone 6 telefonunu nereden taksitli alabilirim sorusunu soruyorum sizlere ben zaten telefonların özelliklerini fiyat aralıklarını fiyat performans telefonları biliyorum o konular dolu forumda

ismailwsx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Millet okuma yazma öğrenin çocuk size ne soruyo siz neye cevap veriyorsunuz alır almaz kimseyi ilgilendirmez ilk taksidini nasıl ödicem demiyo taksit ödicek parası varkı nasıl taksitle alıcam diye ön yargılı olmayın cahil olmayın !!!!!!!!!!

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
odeabank genelde sorun çıkarmadan veriyor, iş olsun olmasın, çok kötü bir kredi puanın yoksa verirler. başvuru için odeabank'a mesaj at, vermezlerse de birşey kaybetmezsin

chkeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
odeabank genelde sorun çıkarmadan veriyor, iş olsun olmasın, çok kötü bir kredi puanın yoksa verirler. başvuru için odeabank'a mesaj at, vermezlerse de birşey kaybetmezsin
eyvallah dostum bende öyle düşünüyorum

Reaksiyon puanı
16,118
verenin bir yüzü kara vermeyeninin iki yüzü kara çok ekrem bişey olmadıkça red olmaz geçmişte kredi kullanıp ödememişsen geç veya ödenmemiş herhangibi faturan yoksa gs1 değilsen alırsın...
*gs1 ne? dersen seçili yap sağ tıkla google ile ara fire fox'ta yahoo var.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
turkcelden al 178 tl taksitle. uygun görünürsen verşrler

chkeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
verenin bir yüzü kara vermeyeninin iki yüzü kara çok ekrem bişey olmadıkça red olmaz geçmişte kredi kullanıp ödememişsen geç veya ödenmemiş herhangibi faturan yoksa gs1 değilsen alırsın...
*gs1 ne? dersen seçili yap sağ tıkla google ile ara fire fox'ta yahoo var.
hiç kredi kullanmadım ilk olacak verirler sanırım

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Düzenli bir gelirin varsa verirler yoksa vermezler diye biliyorum

Reaksiyon puanı
16,118
bankanın ne yapacağı belli olmaz fazla hayallere kapılma.

Reaksiyon puanı
16,118
biz olsak iki -üç taksidini öder ona bırakırdık...

bykl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bende telefon almayı düşünüyorum LG g3 tabi öğrenci olduğumdan direk nakit çıkartamayız taksitle anca alırız ayda en az 400 en fazla 700 kadar aylık gelirim var (ek iş olarak garsonluk yapıyorum organizasyonlarda) şimdi ben bu odeabank hikayesini duydum tabi daha dün 18 yaşıma girdiğimden dolayı vereceklerini zannetmem annemin üzerine çeksek verirlermi acaba ama o hiç hayatında ne banka kartı nede kredi cekti hiç bir yerde yok yani sigortasıda yok babam üzerinden yani ona verme ihtimalleri varmıdır başvuru nasıl yaparım verirlermi diye ???

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
EVKUR a pardon EVYIK a güvenip telefon almayın. Teknosa ve Vatan banka kredileriyle telefon veriyor. Hatta TURKCELL de hatta alacak puanın yoksa Finansbank anlaşmalı finansbank kredili olarak veriyor. hatıımı faturalı yaptım , finansbank kredisi ile İphone 6 aldım Turkcell ' den.

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
EVKUR a pardon EVYIK a güvenip telefon almayın. Teknosa ve Vatan banka kredileriyle telefon veriyor. Hatta TURKCELL de hatta alacak puanın yoksa Finansbank anlaşmalı finansbank kredili olarak veriyor. hatıımı faturalı yaptım , finansbank kredisi ile İphone 6 aldım Turkcell ' den.

İyi de kredi notu uygun değilse, kredi kartı vs yoksa puan tutmuyorsa nasıl alacak kredi falan. Evet pahalı olabilir ama evkur tarzı bir yerden almaktan başka bir şansı yok.