Kredi Kartı Borcunu Taksitlendirme

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
6 bin lira paraf karta borcum var. müşteri hizmetleri ile görüştüm, halk destek kredisi adında bir hizmet veriyorlarmış kredi kartı borcunu taksitlendirmek için. 24 aya kadar faiz oranı da %1,10 muş. biraz zor durumdayım şu an bana makul gibi geldi ama siz ne dersiniz bir fikriniz var mı bu hizmet hakkında?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
diğer bankalarıda araştırın çünkü biri diğerinin müşterisini kapma sevdasında olduğundan daha az faizle işi halledebilirsin (=

barikat58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam ödemekte güçlük çekiyorsanız mutlaka çözüm odaklı yol izleyin.Yani taksitlendirme yapın yada bankadan yapılandırma isteyin.Tüm seçeneklerinizi değerlendirin hangisi cebinize az yansırsa onu tercih edin.Kredi kartı borcunuzu ne kadar erken çözerseniz kredi notunuz olumsuz etkilenmeyecektir. Gecikme uzadıkça, mevcut borçluluk durumu yükseldikçe başka bankadan borç kapatma kredisi kullanarak çözmenizde o kadar güçleşecek.Bankalar kredi kayıt bürosundaki kayıtlara bakıyor.Sizin geç ödemelerinizi kontrol ediyor. çok olumsuz durumlar kredi çekmenize engel olabilir.Durum kötüye gitmeden çözüme odaklanın.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
En kısa zamanda yapılandırın derim.

Ancak yapılandırma her halükarda size negatif yansıyacaktır. Onun yerine başka bir bankadan tüketici kredisi çekerek kapatabilirsiniz.

barikat58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6 bin lira paraf karta borcum var. müşteri hizmetleri ile görüştüm, halk destek kredisi adında bir hizmet veriyorlarmış kredi kartı borcunu taksitlendirmek için. 24 aya kadar faiz oranı da %1,10 muş. biraz zor durumdayım şu an bana makul gibi geldi ama siz ne dersiniz bir fikriniz var mı bu hizmet hakkında?

hocam %1.10 ile veriyorlarsa hemen alın bence banka verirse. yapılandırma yapsanız maliyetli olur.taksitli nakit çekseniz oda aynı daha maliyetli olur. diğer bankalarda borç kapatma kredisi %1,99 dan başlıyor. Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2019 buradan inceledim ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem.Kart harcamalarınızı kontrollü yapmaya özen gösterin.

Son mesajlar