Kraken T.E vs Cloud 2

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Hangisi daha iyi? Ve sebebini belirtirmisiniz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Cloud II eski ürün. Kraken T.E daha güncel ve iyi bir ürün. Alternatif Arctis 5 bakabilirsin.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Cloud II eski ürün. Kraken T.E daha güncel ve iyi bir ürün. Alternatif Arctis 5 bakabilirsin.
Şuan zaten Kraken T.E kullanıyorum arkadaşımda Cloud II var. Kendisi Cloud II'yi yayıncılar kullandığı için T.E'den kat kat iyi olduğunu ve T.E ye boşa para verdiğimi söylemişti yine böyle bir konu görmüştüm yazdığınızın aynısını kendisine söylemiştim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Şuan zaten Kraken T.E kullanıyorum arkadaşımda Cloud II var. Kendisi Cloud II'yi yayıncılar kullandığı için T.E'den kat kat iyi olduğunu ve T.E ye boşa para verdiğimi söylemişti yine böyle bir konu görmüştüm yazdığınızın aynısını kendisine söylemiştim.
Yayıncılara bedava verdikleri için kullanıyorlar :D Bedava verseler bende kullanırdım. Kraken T.E. çok daha iyi ürün şuan. Ayrıca şu sıralar yayıncıların çoğu Arctis serisi kullanıyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
5, 6 ay Te kullandım mükemmel birşeydi ama kimsenin duymadığı distorsiyon sorununu ben duyduğum için sattım. Yine Te kullanan arkadaşım ilk 3 ay falan çok sevdi sonradan yazılımı beta olduğu için ses çamurlaşma sorunları yaşadı hala betada zaten. Sonra hyperx cloud 2 aldı razerın aşık olduğum sesi var diyor bende sennhesier gsp300 ile Asus soar ses kartı kullanıyorum Windows üzerinden ses normalleştirme ayarı var hyperx de çalışıyor o ayar yapılmadığı zaman ben çok daha iyi duyuyorum hyperx'den o ayarı yaptığı zaman aynı diyebiliriz onun duyup benim duymadığım bir ses hiç olmadı benimki sadece alt üst sesleri biraz daha konumsal veriyor gibi onu izlerken botcamp gibi biryerde ben altda dedim o üste bakarken gitti ama bu 4 aydan beri ilk defa denk geldik herhalde zaten çok küçük bir ayrıntıydı deneyimden kaynaklı bile olabilir diğer kısımda razer gerçekten çok güzel bir ürün ama programı kulaklığı öldürdü hyperx ise tak kullan değiştirmeyi düşünüyorsanız gsp350 almanızı öneririm gerçek ve temiz bir ses duymuş olursunuz.

Son düzenleme:

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
:d . Yayıncilar kullanıyor diye en iyisi miymiş ? . :d .