Kraken T.E Mikrofon Ayarı

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Ayarlarım bu şekilde bu şekilde iyimidir ve DVD kalitesi olarak değiştirdim öyle dahamı iyi? Ve kulaklık seçimi kısmında hangisini seçmeliyim?

Ekli dosyalar

• aa.png
    aa.png
    50.2 KB · Görüntüleme: 291
  • aa.png
    aa.png
    15.1 KB · Görüntüleme: 263
  • ases.png
    ases.png
    19.7 KB · Görüntüleme: 255

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Bit değerini ellemeyin gelişmiş seçeneklerden sadece vocal clearity ayarını açın ve 100 de dursun mikrofonu kullanan yerlerden işitme bölümüne alın.

Son düzenleme:

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Bit değerini elleme gelişmiş seçeneklerden sadece volume normalazition ayarını aç ve 55 de dursun işitme bölümüne al
AGC'yi açayım değil mi? Ve format attıktan sonra konuşurken robot gibi çıkıyordu bir süre.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
AGC'yi açayım değil mi? Ve format attıktan sonra konuşurken robot gibi çıkıyordu bir süre.
AGC ayarını bilmiyorum ve etitlediğiniz yazıyı yeniden düzelttim ona bakabilirsiniz ses robotlaşması normalazition ayarından oluyor onu kapatın.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Yapmama rağmen hala robot gibi geliyor sesim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

My razer kraken 7.1 v2 mic sounds robotic Buradakine göre bit ayarlarıyla en iyisini bulabilirmişim deneyeyim bi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bit değerini arttırdıktan sonra sorunum çözüldü ilk kulaklığı kullanmaya başladığımda arkadaşım öyle yapmamı önermişti o zaman sorun çıkartmamıştı bit değeri neleri etkiliyor?