Korsan Karşıtı(!) Technopat'ın Korsan Desteği

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bu kadar tdk kafası zararlı çok kasıyorlar çok kasmak zararlı kasma bu kadar rahatla biraz demek lazım bu mesaj türkçe değil mi? okunmuyor mu?

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Arada bakıyorum ama forumunda pek dolaşmadım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
inadına forum kuracan büyük harfi yasaklıcan ...

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] Yanlış hatırlamıyorsam siz de o forumda aktiftiniz. TDKvari davranışlarından ötürü mü ayrıldınız yoksa :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
[MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] Yanlış hatırlamıyorsam siz de o forumda aktiftiniz. TDKvari davranışlarından ötürü mü ayrıldınız yoksa :D

27/01/2015'e kadar yasakladılar türkçe kurallarına uymayan mesaj gerekçesi ile sanki ingilizce yazıyorum...

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Şu forumları arkadaş gibi gören asosyal arkadaşlarım benim. Çıkın dışarı az arkadaş edinin bakın bakalım böyle konular açıyor musunuz?
Google a search edersin ihtiyacın olan bir bilgiyi A sitesinden bulursun , üyelik ihtiyacı olursa sallamasyon bir id ile üye olup istediğin bilgiyi indirip bir daha yüzüne bakmassın. Forumda takılmak , yada işte samimi ortam değil ne demektir ya ?
Burdaki adam anan değil baban değil. Yüzünü görmedigin bir topluma nasıl duygusal bir bağ hissedebilirsin kurban olduğum?

sosyalik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Korsana teşvik etmeye tam gaz devam:....

Sadece deneme sürümüne yönlendirmiş diye düşünenlere: Adam (belki de orijinal) Windows'unu bırakıp deneme sürümü işletim sistemi mi kullanır, satın mı alır aktivasyon yöntemleriyle mi etkinleştirir? Düpedüz korsana yönlendirmedir bu.

sosyalik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İlk mesajımda verdiğim konuları silmişler. Demek ki uygun olmayan içerik paylaştıklarını kabul ediyorlar.

Robinson Crusoe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
jV9zOL.png

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233

Kendimi tutmıycam bu şerefsizlik ama adamın belki parası daha iyisini almaya yetmiyor kalkmış çöp diyor birde , oyun konusunda fps anlattım diye ceza yediğimde tecnopat üyeliğimi kapatmıştım iyikide kapatmışım yönetici tiplemesine bak.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Bir çok kişi şikayetçi o forumdan.

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Doğruya doğru, yiğidin hakkını yememek lazım. Bence Technopat'ın Kafa Ayarı, SDN'nin çektiği 5 çayı vs. programlardan çok daha iyi.

metin2506

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sırf Kullanıcı adı değişikliklerinde başkalarının ismini değiştirip benimkini neden değiştirmediniz (daha nazik bir şekilde yazmıştım) dediğimde 7 günlük ban yedim açıldığı gibi bir 7 günlük daha. birdaha girmem o foruma.

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Bir hışımla kaydolmuştum, ama kısa bir süre sonra sonuç hüsran. 2yıl ban yedim. Sebebi ise gereksiz mesajmış, kime göre neye göre? Beğeni aldı o mesaj!

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Technopat farklı bi yer a diyince ban atıyorlar :D Dersin Recep Baltaş Hitler biz yahudi :D

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Recep Baltaş değilde daha çok Mikail bozuntusu sorun çıkartıyor. :D
Benzetme güzel :D

Kingcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Recep Baltaşı iyi biri sanıyordum hayırdır dostum kötü birisi mi?

Kardeşim sen ne diyorsun? Herif 15 Temmuz gecesi Darbe yok Cumhurbaşkanı'nın oyunu Diye Yabancı haber sitelerine yorum yapıyordu. İhbar etsem ahlaksızı direk atarlar içeri.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Ben genel forum kurallarından ziyade yaptıkları öneri ve yorumlar yüzünden çıktım o malum siteden birazda mesela ne olursa olsun herşeyi güncelleyin mantığı var ekran kartına güncelleme mi geldi ? mutlaka kur en iyisi odur hiç yeni update performans mı düşürüyor karta eksi etkisi varmı diye bakan yok ? ssd f.w mi geldi kur gitsin sorun oluştururmu ? kimin umrunda sonuçta güncelleme son sürüm ! nvidia ve amd kaç tane kartı patates etti sürücüler ile panellere vs girmiyorum ee kardeşim bunları niye dile getirmezsin ki ? tutturmuşlar bir uptade de uptade tabi bizim millette hata büyük günde saatlerini harcadığı sistemi biraz öğreneyim diyen yok varsa yoksa soru o nasıl olur bu nasıl olur arkadaş biraz öğren yok hala daha buraya basınca orda çıkıyormu modu kendi çevremden tanıyorum 5 yıldır bir driver kurmayı öğrenemiyen adamlar var şimdi böle olunca butür sitelerin iş yapmasıda normaldir yurt dısında forumlara bakıyoruz herşey var bizim forumlarda herşey aynı ben hiç bir yerde stutter / z-fighting /t.flicker veya oyun moturu sorunlarına değinenleri görmedim u.e3 hakkında bitane makale yok ! herhangi bir oyun yazısında veya kart incelemesinde niye ? çünki bununla ilgilenicek topluluk yok oluşursa daha kaliteli forumlar bizi bekler biraz uzun oldu yazı kusura bakmayın. :: NOT : Site adı belirtmedim yöneticilere duyrulur yorumu silmeyiniz lütfen ...

Kingcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallahi 16 Temmuz gecesi öylesine Dünya basınında ne yazıyor diye merak edip girip bakmıştım ve yorumları okuyordum. Birden Recep baltaşı gördüm İngilizce olarak Cumhurbaşkanı'nın oyunu felan diyip duruyordu her yoruma yanıt olarak. Çok zaman geçtiği için bulmam biraz zor. The New York Times facebook sayfasında dolanıyordu.

MeshLoobie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bilgisayar donanımları işinde çok iyi iş çıkartıyorlar lakin dediğiniz gibi forum yöneticileri kullanıcıları tahrik eder üslüpta konuşunca sıkıntı oluyor.Recep ve Ali hakkında birşey diyemem youtube'dan takip ettiğim kadarıyla iyi onun dışında kişilikleri karakterleri pek önem arz etmiyor (yüz kızartıcı suçlar dışında) tenkit edelim ama bireysel bazda takıntı haline getirmeyelim zaten bu aralar toplum malesef şizofren eğilimleri gösteriyor :D :D

Reaksiyon puanı
227
Bazı forumları çöp forum olarak nitelendiren Technopat'ı duymuşsunuzdur. Kendilerini korsan karşıtı olarak tanıtıyorlar ve korsan istekte bulunulan konuları kapatıyorlar. Ama bir istisna var: Windows 8.1. Windows 8.1'i korsan ya da orijinal, bir şekilde kullanacak olanlara sonuna kadar yardım ediyorlar. Orijinal alın diyorlar ama altına etkinleştirme aracı yazıyorlar. Bu şekilde korsana karşı olunmuyor görüldüğü gibi. Aşağıda bu tarz konulardan birkaçı var:

https://www.technopat.n...87%C4%B1kt%C4%B1.31888/
https://www.technopat.n...tifle%C5%9Ftirme.36184/
https://www.technopat.n...den-bulabilirim.113239/
https://www.technopat.n...5%9Ftirme-sorunu.16424/

Böyle onlarca konu bulursunuz aratırsanız. Şimdi bunlar korsana karşı mı değil mi? Dışarıdan anlamak zor. İçinde de bunları dile getirince süreksiz uzaklaştırılırsınız diye tehdit yiyorsunuz.

Üyelerine değer vermeyen bir forum. 1000 küsur mesajınız varsa bile forumda hoşnut olmadığınız şeyleri dile getirdiğinizde siliverirler. Dışarıdan forum hoş görünüyor olabilir ama zamanla anlarsınız neden bu kadar insanın sevmediğini. Her şeyi eleştiren, üyelerine ağzına geleni söyleyen moderatörler kendilerine laf ettirmiyor. Demem o ki yazdığınız yazıların bir değeri varsa Technopat'tan uzak durun. Videolarını izleyin, yazılarını okuyun ama bir şeyler yazmayın, pişman olursunuz.
Bende Korsan kullanıyorum. Ülkenin %90 kullanıyor. Onlar ülkemize bu kadar terör yapıyor ne düşüneceğim. Technopat bazı şeyleri rahatsız ediyor beni ama bunun için kızmam onlara. Ki tüm dünya korsan %10 kısım orjinal.

Ha ama biz yardım edersek banlamıyoruz oda saygısızlıktır. Buna katılıyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Konu sapmasin arkadaslar. Sistem ile alakali sorularinizi ilgili konu üzerinden veya özelden tartisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...