Kore malı Samsung s3 Android 4.0.1 yüklü sizce nasıl

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne kadar süredir kullanıyorsun kore malı için iyi değil dokunmatikliği birsüre sonra bozuluyo felan diyolar doğru mu birde ne kadara aldın bu telefonu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben almayı düşünüyorum ya s3 yada s3 mini kore malı alacağım s3 350 tl s3 mini 200 tl alsammı almasammı????:blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de aldım arkadaşlar sitedekinleri okudum ama telefon çoğu oyunu açıyor s3 mini 4.1.2 android sıkıntınız varsa yardımcı olunur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
irtibat telininiz varsa yazın ben de sağlam bir yerden s4 almak istiyorum.

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Selam yukarıdaki çok. Bilen arkadaşa cevabım. Bu. Kadar insanı. Getireni. Alanları. Kulananları iki. Dakikada. Aptala. Çevirdinya. Helal. Olsun bak. Bak. Hele. Neymiş. 3. Ay. Sonra. Kapatılacakmış. Market çalışmazmış. Vesaireymiş bu. Kadar. Bilgisizlik. Yüz. Yani. Biz. Bunlara. Yazılımı. Kaçak yüklemiyoruz. Google. Zaten. Yazılım. Açık. Ve ücretsizdir. Bu. Bir. İkincisi. Marketten ürün. Satacak kime. Ne. Bundan. Artı. Hangi. Güç. Google. Ye. Ya. Lütfen. Bunlara. Bu. Yazılımı. Yüklemeyin diyecek. Kaldıki. Google. Çiğnedik. Tüm kopya. Ürünleri. Açıkça. Destekliyor. Kendini. Güçlü. Kılmak için sonuçta android kulanıcısı. Ve. Marketten. İndirme. Bilançoları. Bu. Göstergeleri. Veriyor. Ve. Son. Olarak. Tüm cihazlarımız. 2. Yıldır hergüne. Milyonlarca uygulama. İndiriyor bir sikinti yok. Sizin. Bu. Atıp. Tutmanız hiç. Bir tutarlı. Yani. Yok. Not. Bu. İşin ithalat. Ve. Satışını. Bizzat yapan. Adam el. Telefonu. Ve. Cep. Telefonu. Ve. Yulia. İth. Tic. Genel. Kordinatörlüyü. Nüde yürütüyorum tüm. Alıcılara. Son. Sözüm. İyi. Bir. Kopya. Ürün. Gerçekten. 500. Ve 700. Tl. Arası. Sadece. Sorun. Doğru. Adreste. Saygılarımla

Bu nasıl bir yazım stili arkadas:)
Abi gercekten inanarak yazmissin helal olsun cok takdir ettim seni eline koluna saglık:)

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ya bi de birşey merak ettim samsung zaten Kore malı degil mi? Forumda herkes Kore malı s3 falan diyor kafam karıştı:s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Yaklaşık 8 Ay önce Aldım kore malı S3 mini 400 tl ye gerçekden hiç bi sorunu yok iyi yani ama çin malı ALLAH düşman başına vermesin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bi kore malı almayı düşünüyorum s 3 ne dersiniz nelere dika etmeliyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaşlar bi konuda yardimci olmanizi isteyecektim galaxy s3 mimi aldim kore mali sürümü 4.1.2 ağ tercihlerinde vcdma / umts seçeneğini işaretleyemiyorum bu sorun imei denmi kaynaklanr

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Bendede s3 kore var 4.1.9 yüklü ve çok rahat

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dubayi mi iyi yoksa koremi arasında kaldım bir de dubainin kamerası felan iyim kötümü ya rdımcı olun !! alanlar varsa buyursun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kore malı s3 aldım herşeyi orjinaliyle birebir bence tavsiye ederim dokunmatiği tüm aklınıza gelen s3 özellikleri kore malı s3 tede var gerçekten orjinalle birebir tüm uygulamaları açarsınız kamerada aynı hiç bi fark yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabikide kore malı da intarnete giriyor. Kore galaxy s3 i8190 alabilirsinz. çok rahat ve kullanışlı bir telefon. fakat tavsiyem dubailerden almayın. internetten siparişte etmeyin. edecekseniz eğer kargo kapınıza geldiğinde ürünü açın ve tüm özelşklerine bakın daha sonra parasını verin. Ama kimsenin hakkında soru işareti felan kalmasın. eğer kore malı telefon alıcak olan varsa hiç beklemeden alsın kuzenlerimde aldı bende. Şimdi çok memnunuz ve bu benim 2. senem oluyor. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı arızasını görmedim. teefon harikaa. Kamera özeliğide söylendiği gibi 5 Mp ve harika gösteriyor. hiç bulanık yada sahte değil. kamerası orjinaldir. Size tavsiyem : SAMSUNG GALAXY S3 MİNİ İ8190... İYİ GÜNLER :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende almak istiyorum yardimci olurMUSUN KORE MALI S3 MİNİ

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba,bana biraz bilgi verebilirmisiniz,bu kore malı telefonlar nedir ? orginal olup kaçak geldiği içinmi fiyatlar böyle,yoksa gerçekten çakma telefonlarmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kore mali samsung galaxy s 3 mini kullaniyorum fakat 3 g yi kullanamiyorum neden ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaslar ben almanyadan aldim orjinal aldim s3 nimi benim tavsiyen alabiliyorsaniz s4 filan dusunun ben su an insaatte kullaniyom iki ay once aldim :) o kadar deger verilecek bisey deil cin mali kora mali burdada var ama bi halta yaramadini duydum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
AArkadaslar bnde s3 var internet ayarlarini yapamiyorum bilen warmi kore mali yanliz acele olursa iii olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba bi sey soracaktim i9300 almişlar tv den telefon kilidi var ben koymadim acamiyomda
bi yardimci olabilirmisin tşk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir telefonun orjinal olup olmadığını *#0*# yapın arama kısmına çıkan kutucuklarda sensor yazısına tıklayın ve elinizi ekranın üzerine koyun yeşil ışık yanarsa ve titrerse orjinal olduğunu anlarsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende s4 170 tl sipariş verdm ama çok korkuyorum sizce sıkıntı olur mu lütfen yardımcı olurmusunz ?

hiyayikci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben şahsen önermem onu alacağına üstüne +150 TL daha koy GM discovery al mis gibi [emoji3]

Son mesajlar