Kore malı Samsung s3 Android 4.0.1 yüklü sizce nasıl

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyle gozukmesınde bence bır sakınca yok ve 350 tl ye bendede var cok hos ve hıcbır sorun yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam yukarıdaki çok. Bilen arkadaşa cevabım. Bu. Kadar insanı. Getireni. Alanları. Kulananları iki. Dakikada. Aptala. Çevirdinya. Helal. Olsun bak. Bak. Hele. Neymiş. 3. Ay. Sonra. Kapatılacakmış. Market çalışmazmış. Vesaireymiş bu. Kadar. Bilgisizlik. Yüz. Yani. Biz. Bunlara. Yazılımı. Kaçak yüklemiyoruz. Google. Zaten. Yazılım. Açık. Ve ücretsizdir. Bu. Bir. İkincisi. Marketten ürün. Satacak kime. Ne. Bundan. Artı. Hangi. Güç. Google. Ye. Ya. Lütfen. Bunlara. Bu. Yazılımı. Yüklemeyin diyecek. Kaldıki. Google. Çiğnedik. Tüm kopya. Ürünleri. Açıkça. Destekliyor. Kendini. Güçlü. Kılmak için sonuçta android kulanıcısı. Ve. Marketten. İndirme. Bilançoları. Bu. Göstergeleri. Veriyor. Ve. Son. Olarak. Tüm cihazlarımız. 2. Yıldır hergüne. Milyonlarca uygulama. İndiriyor bir sikinti yok. Sizin. Bu. Atıp. Tutmanız hiç. Bir tutarlı. Yani. Yok. Not. Bu. İşin ithalat. Ve. Satışını. Bizzat yapan. Adam el. Telefonu. Ve. Cep. Telefonu. Ve. Yulia. İth. Tic. Genel. Kordinatörlüyü. Nüde yürütüyorum tüm. Alıcılara. Son. Sözüm. İyi. Bir. Kopya. Ürün. Gerçekten. 500. Ve 700. Tl. Arası. Sadece. Sorun. Doğru. Adreste. Saygılarımla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy s4 andorid işlemci 700tl galaxy s3 470 tl galaxy s3 mini 400 tl iphone 5 700 tl (tel 05452147875 ) son 16 gün

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pasajdan bi telefon almak istiyorum amcamın arkadaşı satıyor sizce alayımmı güveneyim mi kore malı olursa ne yapayım

Gangster57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaslar bende kore malı s3 mini androidli tel aldım memnunum fakat 3g yok formlara bakıom herkez var dio nası yapılıo bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Milyarlık telefonlardan farkı yok ancak piyasada dolandırıcı çok yani her açılan ilandan aldığınız telefon ilandaki gibi elinize ulaşmıyor öğreneğin saydın iletişim bir dolandırıcı firmadır başımıza geldi. Milyarlık telefondan farkı yok yine aynı sistem aynı şekirdek yapısı performans süper üstelik 3 ay sonra kapanma problemi falanda yok buna ancak çocuk inanır 2 yıldır kullandığım cihazlar var bilmeden etmeden yorum yacam diye atıp tutmaya gerek yok kore malı dediğiniz telefonlarda çinde çakma ürün olarak üretiliyor üstelik bizim telefoncular paraya taptıkları için 3.sınıf ürünleri türkiyede 1.sınıf diye satıyorlardı buyüzden ilk gelen tellerin hepsi milletin elinde patladı bir yargı oluştu ucuz etin yahnisi olmaz alacaksan gözünle görerek al telefonu. Kore ve çin mallarının birebir ürünlerinde kamerelar dandik rekoru kırar 2mp kamera yoktur 8 - 13 yazanlarda birde işlemci mhz ana telefona göre düşüktür işlemciler mtk kullanılıo son olarak şarj problemi var normal bir android galaxy 10 saat sşarjda giderken bu aldıklarınız şarjlı 2 saat gitmemektedir bütun bunların ışığında telefonu kullanıyorum dokunmatik hassaslığı bulursanız 10 numara modeller var ancak fiyatada çok aldanmayın internetten kesinlikle telefon almayın gözünüzle görmeden kesinlikle almayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar arkadaşları bende kore s3 varda görüntü almayı bilmiyorum biilen varsa yardımcı olabilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım senin yaşadığın sorunun aynısını bende yaşadım ve halen çözüm bulabilmiş değilim. ancak aldığım telefonda wi-fi yani wierless'in olmadığını gördük. Normalde alırken bu özelliğin var olduğunu söylüyorlardı. Yani kazık yedik sanırım anlaşılan bu. Gelelim imei sorununuza bize sattıkları telefonlar her ne kadar kapanmamaktadır 2 yıl garantilidir denilse dahi maalesef gelen telefonun imei sinin daha önceden birçok telefonda kullanılmış olduğundan dolayı yenibir imei nosu istemektedir. bu da çok kolay 10-15 TL. gibi bir ücrete telefon tamircilerinde yeni imei nosu atılabilmektedir. CHİNA mobile yazısına gelince o kısımda telefon ve netten anlayan birilerinden yardım alarak o ayarları yaptırabilirsin ama ben halen internete girip giremeyeceğinden emin değilim. çünkü bir telefonun wi-fi özelliği bile yoksa o telefondan nasıl nete girilir???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar galaxy s3 mini aldım da indirdiğim android oyunları açamadım..Bide arkadaşlar hangi oyunlar açılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gardeşler samsun galxs s4 250 tl ye aldım bu gün çekmemmeye başladı. fotoraf çok kötü çekiyor. diğer işlemler iyifakat ne yapmalı root ayarmı mı yapmalı annem kanser oldu. üzüntüden abim ise verem .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben samsung galaxy s3 kore malı alıcam tavsiye eder misiniz??? şimdiden teşekkür
ler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bi arkadaşım internetden s3'ü 450 tl ye aldı telefondan ilk başlarda memmundu 2,3 ay sonra telden eskisi gibi hızlı değil netde bayağ yavaşladı deyip duruyodu 450 tl boşa gitti diyo sanırım 8 mega kamera vardı bende almayı düşünüyorum ben esnafım komşum telefon cu bana geliş fiyatı 400 tl diyo sana sana o fiyatdan veririm diyo s4 kore malı birebir herşeyi aynı kamera 13 mega çok da hızlı telefon ben almayı düşünüyorum ama aklıma arkadaşın durumu geliyo sizce o fiyata alayımı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim sakın almayın bir halta yaramıyor aldanmayın samsug diye gidin bir telefon alın kulanın bundan iyi bi boka yaramaz ben aldım geri göndermedimde kızdım attım 4 üc kiyatcı bana dediler aynı farkı yok dediler kamarası 13 dediler bi halta yaramaz sakın aldanmayın 4 namıssuz bunlar para için her türlü yalanı söylüyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet internete giriyor bende aldim kore mali gayette güzel bütün gün google yede facebook a da geziniyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:Samsung galaxsy s3 kore üretimi aldim kullaniyorm gayet memnunum kapanmaya karşi garantisi var zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende kore malı samsung s3 var aylaaar önce yere düşmesi sonucu ekran dokunmatiğinde arıza meydana geldi ve hala bulmuş değilim. Bu ilk çıkan kore s3 leri olsa gerek sonradan çıkanların yedek parçaları var benim ki hala bulunamadı. İstanbulun teknoloji merkezi dedikleri yere gittim doğubank'a maalesef orda da çıkmadı 2 ay bekledim bulunamadı. Gelecek gelecek diyolar ama 7 aydır bir sonuç çıkmadı. Sizlerin bilgisi var mı nasıl bulabilirm yardımcı olursanız sevinirim . Şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar merhaba internette s3 170 tl diyor 2 yıl garantili diyor ve ben bunu almalımıyım sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kore malı s4 ş.urfada 300 tlye veriyorlar pasaport kaydı olmayan xperia arc verdim kendilerine 150 tl yapar dedi 150 al s4dü götür dedi geri kalan 150 tlyi ister getir ister getirme dediler ben geri p xperia arc mi aldım anlayacağınız o kadar dandikki telefoncular satmaya çalışıyor :D ayrıca aynısını ben teknosanın vitrininde gördüm nasıl bişey anlamadım 1899 tl yazıyor kore malı s4de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy s3 mini kore malı alacam arkadaşlar ama sarj sorunu oldugu için aklıma hep takılıyor telefoncuya sordum orjinal bataryasını alırsan sarjı 3-4 gün gider diyor sizce galaxy s3 mini kore malı alimmi..Kvk almak isterdim ama fiyatları çok 1-2 yıla kadar düşmez sanırım ondan kore almak istiyorum sizin tawsiyeniz nedir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle Meraba Arkadaşlar..Bende Faceden Sponsorlu Reklamlardan Galaxy s4 aldım 4 aydır kullanıyorum orjinalından bi farkı yok aynısından bir arkadaş daha aldı java işlemcisinden bi işe yaramaz alıcaksanız android alın 2yılda garanti veriyor adamlar güvenlii yani atıp tutan arkadaşlara söylüyorum..!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kore malını 300 tl ye alamassın o çin malıdır ama nasıl ayırt edersin bende bilmiyorum araştırıyorum onu alma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çin malı dır benimde iphone4s vardı aynen china mobile yazıyordu internet ayayrı icin müşteri hzmt. lerini ara

polatkanihlas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aldım iki tane, s3 mini ve s4 gayet güzel kullanışlı, denildiği gibi sadece kamera 3.2 gibi ama gündüz çekilen fotoğraflar daha güzel tabi.
s3 miniyi 250'ye s4'ü de 450 'ye. Ama + olarak s3 mini daha kullanışlı geldi bana. Birde güzel bir kapak aldım, gayet orjinal oldu, şimdiye kadar inceleyenlerden Replika olduğunu anlayan olmadı :)
Çünkü birebir aynı ve oyun vs. de gayet güzel çalıştırıyor bir sıkıntı yok. Tabi birebir aynı derken özellikler düşük. Hafıza işlemci vs. ama öyle aman aman bi değişiklik yok program çalıştırmalarında. En belirgin ayrıntı kamera.
Alacak arkadaşlar çok para da veremeyeceklerse orjinaline düşünülebilirler.
Bir ara nasipse youtube'ye Replika halinin incelemesini yükleyeceğim. (Bir iki güne kadar) Dileyen olursa link verebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben kore malı s3mını kullanıyorum ve tavsıye etmıyorum gps yok , kamera kötü , donuyor paranıza yazık olur ben aldım mallığımla kaldım paramı çöpe attım

polatkanihlas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TAM BİLGİ İÇİN
LİNKİ İNCELEYİN

[video=youtube;MZ6Pd6ISA_Y]http://www.youtube.com/watch?v=MZ6Pd6ISA_Y[/video]

ardaanket99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadasim aldıgın telefon buyuk ihtimalle cakma iyiki arkadasina vermissin androidide kopyalanmıstır yanı yasa dısıdır.