Kore malı galaxy s5 java nasıl oyun indirilir

Bu konuyu okuyanlar

hastunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon aldım kore malı galaxy s5 android görünümlü ama java bir telefon yani çakma telefon kore malı deyince çakma akla gelen ilk şey
aldım hiç memnun değilim ama biraz olsun memnun olmak için oyun yüklemek istiyorum telde 3 tane oyun var ve hepsi java android olmadığını nerden anladın diye sorarsanız apk indirdim açmadı jar dosyaları açıyor ama oyunu oynayamıyorum yani oyunu yukluyor ama oynanmıyor lütfen yardım edin ekrarn boyutunu bilmiyorum

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Adı ütünde java işletim sistemi var :) Java işletim sistemli oyunlar indirip kurarsanız olur... Açıkçası gerçek s5 2000 TL civarında iken o telefonu 200 Tl ye aldınız sanırsam :) Çok fazla birşey beklememek gerek....

hastunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ewt doğru 200 e aldım da oyunu nasıl indirecem bi bilginiz varmı javadan çok anlamamda

hastunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim denedim bunlar galaxy nin ekrana tam oturmuyor çok küçük görünüyor

Robinson Crusoe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kore malı diye bir şey yoktur.Hepsi Çin malıdır.Kore malı, dubai malı gibi terimler uydurmadır, inanmayın.

hastunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tmm ben onu soramdım zaten oyun nasıl indirilir onu sordum

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
şöyle yapıcaksınız ozman . Telefonunuzun ekran ının kaç pixel olduğunu öğrenininiz. ve o pixele göre java oyunu indiriniz :)