Kore malı galaxy s3 sorunları

Konusu 'Samsung' forumundadır ve emirxlo tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. emirxlo

emirxlo Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Kore malı galaxy s3 sorunları

Arkadaşlar öncelikle bilenler nolur yardım etsin. Telefonumda hiçbişe calısmıyor şebeke felan sorunu vardı bende root atıcam odin le ama download yeri gelmiyor

TEL SİSTEMİ
    Samsung galaxy s3 (replika)(korea)
    Android 4.1.9 dan 4.2.2 çıkartıcam.

Telefonum açıkken gelmiyor kapatırken ses kısma tışı sonra ortadaki tuş sonra telefonu açma kapatma tuşuna aynı anda bastığımda açıkken değilde telefon kapalıyken şöyle bişe geliyor download değil ama

resim olarak atıyım lütfen yardım böyle bişe çıkıyor

NORMALDE ÇIKMASI GEREKEN

AMA ÇIKMIYOR ODİNLE DEVAM ETTİREBİLİRİM 4.2.2 İNDİRDİM AMA

2. alsonur

alsonur Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cihazın replika oldugu için. odin sadece samsungun orjinal android telefonlarında bulunur. seninki replika oldugu için odini kullanamazsın

3. emirxlo

emirxlo Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ne yapıcam lütfen yardım et :(

benim telefondaki sorun

telefon evin icinde cekmiyor dışarıya cıkınca cekiyor normalde cekiyordu

wifi bağlanıyorum tara diyorum bitane sonuc bulmuyor ondada sorun var normalde wifiden girerdim hergün

bluetoot bozuk karşıdakini ne buluyo ne karşıdaki benim telefonu buluyo.

acaba yeniden yükleme veya onarma şansım yokmu nolur yardm edin veyatelefoncular yapıyormu ? yeniden kurulum felan​

4. alsonur

alsonur Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin yapabiliceğin bişey yok bi tamirciye ver istersen . cihazın kablosuz anteni bozulmuş olabilir

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonun çökmüş demektir ama tamiri var

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nedır tamırı merak ettım

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bendede replika var ama bende tek bir sorun var cihazda yer olduğu halde ''cihazda yer yok'' hatası alıyorum nedendir lutfen yardımcı olun,

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhaba arkadaşlar benim telefonum s3 kore malı. şebekesi internete girdiğim zaman sürekli gidip geliyor ne yapabilirim

9. mstfhll2012

mstfhll2012 Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepiniizin sorununn tekbir çözümü var oda samsung almamak hele ki replika samsungu hiç mi hic almamamk tek çözüm budur başka da yok zaten

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:blush:bir şey sorucam whatsapp dan mesaj gelince bildirim cubugunda whatsapp işareti gözükmüyo nasıl yapıcam bunu?

11. AngreRisinyu

AngreRisinyu Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim her zaman orjinalini alacaksın.yoksa çok baş ağrıtıyor bu işler

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadasım fabrika ayarlarını geri yükle ama dikkat et imei cakılmışsa oda gider haberin olsun

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar eskiden ingilizce çıkıyodu
    ses kısma tuşu + home + power tuşu ama o menüde şuan çince çıkıyo nasıl olur..

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar benimde s3 mini kore malı bi telefonum var dokunmatiği hiç çalışmıyor ne yapmam gerek li ?

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ekran üstündeki film kalındir ondan ince film tak

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bendede aynı sorun var yuksege cıkınca sebeke gelıyor asagıdayken sebeke gıdıyor sorun nedır acaba bı yardımcı olabılırmısınız ?

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar benım telefonumda arada bi mesajlar gitmiyor ünlem işaterti çıkıyor kore malı ama normal ınternet fılan kullanıyorum sorun yok bu mk telefonu yuzunden sabahtan berı hat cıkar tak ugrasıp duruyorum olmuyor bı yardım edın napmam lazım :(

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

fabrika ayarlarını sıfırladık şu anda şebeke gelmiyor bilen varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum şebeke gelmesi için

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ortadaki tuşa bas

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s.a ben yeni elime geçti kore malı s3 geçti her şeyi çalışıyor ama hoporleri çalışmıyor kulaklık takınca çalışıyo ama normal de çalışmıyor sebebini bilen var mı

Sayfayı Paylaş