Kore dizileri/filmleri hakkında konuşalım

Bu konuyu okuyanlar

Seda Alkan

Öğrenci
Emektar
Reaksiyon puanı
35
Bu kore dizileri/filmleri ne kadar sevildi,ne kadar popüler oldu.

Bir kız tanıdım hastalık derecesinde hayranı olan.Korece öğrenmeye çalışıyor hatta o derece bir sevgi:)Böyle aşırı hayranlık duyan insanlar görüyorum etrafta.Nasıl birşey bu bir bağımlılık mı? :)

Açıkcası daha hiç izlemedim.Kore dizileri/filmleri hakkında hiçbir fikrim yok.Bu yüzden bu konuyu açtım. Bilgi sahibi olmak istiyorum.Hiç bir yerde araştırmadan size sormak istedim.Burdaki görüşler internette bulacağım bilgilerden daha değerli benim için.

Neden bu kadar sevildi ?eEn iyi kore dizileri hangisidir?

Bunlar hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aramıza hoş geldin Seda ablacım[emoji1] .
Bu iş özellikle biz gençlerde Gangnam style isimli şarkının ortaya çıkışı ile tanınmaya başladı.
Sevilmesinin nedeni de komik ve eğlenceli olması. Bizdeki iç karartıcı diziler gibi asla değiller.
Dizi önerisine ise Descandants Of The Sun isimli diziyi izleyebilirsiniz. Bir asker ile doktorun Kore'de başlayan aşklarının Yunanistan'da nasıl kesiştiğini görüyoruz.
Reklam gibi olmasın ama Yeppudaa isimli siteden kaliteli ve düzgün çevirili diziler izleyebilirsiniz[emoji6]

Seda Alkan

Öğrenci
Emektar
Reaksiyon puanı
35
Aramıza hoş geldin Seda ablacım[emoji1] .
Bu iş özellikle biz gençlerde Gangnam style isimli şarkının ortaya çıkışı ile tanınmaya başladı.
Sevilmesinin nedeni de komik ve eğlenceli olması. Bizdeki iç karartıcı diziler gibi asla değiller.
Dizi önerisine ise Descandants Of The Sun isimli diziyi izleyebilirsiniz. Bir asker ile doktorun Kore'de başlayan aşklarının Yunanistan'da nasıl kesiştiğini görüyoruz.
Reklam gibi olmasın ama Yeppudaa isimli siteden kaliteli ve düzgün çevirili diziler izleyebilirsiniz[emoji6]

En kısa zamanda bakacağım.Çok teşekkür ederim:)