Kopya Çekme Yöntemleri

Bu konuyu okuyanlar

uglylaz61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi yazı çok uzundu bu kadar yazıyı kitapta okuyabilsem kopya çekmem zaten :D :D

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bu kadar ders çalışsaydınız prof olmusdunuz ya la :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşların dediği yöntemlerin hepsini denedim % 99'u başarılı ama bana ilginç ve zekice yöntemler lazımdı olsun yarın eski yöntemleri deniycez

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Tıp fakültesinde yemiyor bu iş.kopya çekip sınavı veriyorsun sözlüde hoca bir bakıyor sonra b.ka sokup çıkarıyor.
kaldı ki söz konusu insan hayatı ise kopya dalavera olmaz.Hocalar da iyi niyetli sözlüde hastayı öldürmezsen kolay kolay bırakmıyorlar :D

dip not: yanlış müdahale öldürmez demeyin.

GurleKTeaM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kopya çekmenin incelikleri hakkında bizi bilgilendirirseniz cenneti garantilersiniz :devil2::devil2:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en iyisi karışık yöntemlerle uğraşmayacaksın al bi ufak temiz kağıt sonra yaz kopyaları. Bide kopya yazarken yazıları kısaltarak yazarsan çok işine yara ve yerden tasarruf eder daha fazla kopya yazarsın :D

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
Arsa mı satıyon cennetten, hayırdır?

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Böyle devam edersen forumdan fırlatılmayı garantileyebilirsin:)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Ortaçağın papası sandı herhalde kendini. :D

GurleKTeaM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önemsiz :D Burda yasak birşey yapmıyoruz :) Sen eylenmeyi sevmiyosun galiba :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
kendi yöntemimi anlatayım size :) üni de işe yaramıyor ama lise de işinize yarar :)
O dersın notlarınn oldugu bırınden yada kendı defterınden telefon ıle resmını cek, telefonda galerı acıkken ekranı kılıtle , sınav baslamadan hemn once oturrken bacak arna koy telefonu2 bacagnn arasına :) hoca gıdınec ac ekran ıac gereklı kopyayı bul hoca gelnce 2 bacagını bırlestır :) sahsen ben google den aratarak yapıyordum :)en güzeli o en az rısklı ve en faydalsıı :D
4 yılda 1 kere yakalanmadım :D

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar Sert karton A4 boyunda alın bir yüzüne ful kopyayı yazın sonra kartonun tepesinden Raptiye ile ucundan masanın altına yapıştırın. Hoca yanınızdan gidince kartonun altından önünüze çekin yazmaya başlayın ha hoca geldiğinde ise direk geri ittirin :) kolay gelsin...

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
alın beyler lazım olur [video=youtube;gfTrhmLVc5I]https://www.youtube.com/watch?v=gfTrhmLVc5I[/video]

xenitu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kız sağlak. Sağ eliyle sol bacağına o kopyaları nasıl yazmış acaba?

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,660
Arkadaşım minyatür kağıtlara kopyayı küçük şekilde yaz, kolunun arasına koy sınavdan sonra buruştur kimse görmez.
Ön sıranın arkasına yaz, sınavda sırayı geri çek kopyanı çektikten sonra sırayı hoca gelirken it yine farketmezler.
Silgiye yazıp arkadaştan isteme olayı klasiktir zaten, onu hocalar da bilir yakalanabilirsin.
Masana kalemliğin altına yaz kalemlik üstte olsun.
Masanın sana doğru bakan ince kesişim noktası var ya, oraya yaz sınavda kağıda eğildiğin için kimse orada yazılanı görmez.

Şimdilik aklıma gelen kopya teknikleri bunlar :thumbup:

frost2121

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi yötem de benden. kopya yazacağınız şeyleri normal yazı buyuklugunuz ile A4 kağıda yazın ve fotokopiciye götürün en kucuk orana kucultmesini söyleyin. kağıdın fotokopisini kuculterek cıkarttıgında kopyanız 3cmX4cm gibi bişey oluyor. bide arka yüzüne yazdırırsanız tmmdır. 2 sayfa kopya genelde yazılılar için yeterlidir. eger gözünüz bozuk değilse yazıları rahatlıkla okursunuz. :) iyi kopyalar

turgaybudak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen bir sınav yaparken çocuklara baktım bırı masaya bellı bır sayı vuruyor duruyor tekrar vuruyor masayı oynatıyor. Helal olsun dedim. mor alfabesile iletişim kuracaklar nerdeyse:)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Herkes icin olmaz ama eger farklı blr dil veya yazı sekli biliyorsan (brn osmanlıca biliyorum) arapca harflerle bir kagıda yazıp kalemlige atıyorum. Ustunede dua yazıyorum hoca geliyor bakıyor arapca ustunde de dua yazıyor zaten bisey yok diyip gidiyor bnde ne varsa geciriyorum kagıda :biggrin:

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,660
Herkes icin olmaz ama eger farklı blr dil veya yazı sekli biliyorsan (brn osmanlıca biliyorum) arapca harflerle bir kagıda yazıp kalemlige atıyorum. Ustunede dua yazıyorum hoca geliyor bakıyor arapca ustunde de dua yazıyor zaten bisey yok diyip gidiyor bnde ne varsa geciriyorum kagıda :biggrin:

Kopya çekmek için arapça öğrenecek halimiz yok :biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğerki öğretmeniniz kağıda yazdırıyorsa size ve de soruları veriyorsa ilk önce soruları ve cevaplarını yazıp kağıdı sıranın altına v.b yerlere koyun öğretmen soruları tahtaya yazdığında sizde ya yazın yada yazmış gibi yapın öğretmen yazdıktan sonra soruları cozmenizi isteyecektir sizde öğretmen herhangi bir seyle ilgilendiğinde ise sakladığınız kağıdı çıkarıp diger kağıdı buruşturup cantanıza atın :) egerki öğretmeniniz kağıda yazdırıyorsa size ve de soruları veriyorsatabikide bence ben memnunum mat yazılılarında full cekiyorum :D :p ama cok dikkatlı olun !_! ona göre iyi kopyalarrrr :p:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dışı aynalı dijital bir saat alın sonra saati gözünüzle aynı hizaya getirin

yanınızdaki veya arkanızdaki ineğin kağıdına saate yansıyan yerle bakın ben hep öyle yaptım

burakbardakci34

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Ben hep kağıt ile kopya çektim kağıdın üzerine oturup hoca gittiğinde kağıdı ufaktan kaldırırdım. veya bacak arama kağıdı koyup bacak bacak üstüne atardım hoca gelince kağıdı kapatırdım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en rahat yöntem

ben evde ilk baş konuları telefona yavaşça ses kaydı yapıyorum sonra bluetooth kulaklığı açıp telefonun bluetooth unu açıp ses kaydını başlatıyorum sonra bluetooth kulaklığı elimin içine alıp kulağıma götürüyorum yakalanma riski %0 o da size baglı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar eğer kopya çekecekseniz 50 sayfayı 1 sayfaya sığdırmayı becereceksiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kopya çekmek güzeldir ama onunda derslerdeki gibi bir zorluğu var bunu kimse unutmasın....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allahim mat sinavindan 100 alsam yeterrrrrrrrrrrrrr sağolun :) :D