Kopya Çekme Yöntemleri

Bu konuyu okuyanlar

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tek nottan bütün sınıfın kopya çekmesi

Kopya notlarını A4'ün yarısına büyük büyük yazın. Kağıdın üst tarafına not size bakacak şekilde bant yapıştırın.
Hoca yanınızdan geçerken hocanın arkasına yapıştırın. Ceketine falan yani, size kalmış.
Hoca huylanacaktır. Silgiyi yerden alıyormuş gibi yapın. Hoca sıra aralarında gezerken herkesin kopya çekmesi sağlanacaktır.

Dip not: Ne yaptığımı ne de dediğimi yapın, adam olun ders çalışın. :p

Bunu hababam sınıfındaki hocalar yer :D

En iyi yöntem gözünüze göre ufak ufak bir kağıda yazın. Sıraya oturun ve kağıdı dizinize serin. :D Kağıdın en altındaki soruyu çözüyormuş gibi başınızı o yöne eğin ancak diziniz deki kopyaya bakın :D Hoca mı geliyor sakın elinize filan almayın kağıdı :D Gerek yok dizinizi hafif indirin (kağıt düşmeyecek kadar) ileri doğru gidin kağıt sıranın altında kalacak hoca fark etmeyecektir. :D Bu yöntem için orta sıralarda oturun :D Birde dersi dinleyen hocanın gözünde iyi olan kısımda olun ki şüphe çekmeyin. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaştan duydum miyop gözlük alıp koya çekilebiliyomuş haberi olan varmı

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bütün Konuyu Baştan Sona Okudum.Kopya Konusunda Kombo Yapma Seviyesine Geldim :clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yanında inek olabilir ama ya Soru kağıdı A-B İse ??:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kağıda yaz kalem kutuna koy sonra aç bak olmadı silgisi olan varmı de yoksa of falan yapıp caktırmadan kalem kutunu karıstır bunudamı ben soylıyım

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kopya yöntemlerini okudum yaptiklarimda vardi ama benimde ünide denediğim bir yöntem vardi öyle bir yöntem görmedim duymadimda daha önce ama anlatilanlar gibi ilkel değildi cok teknolojik bi yöntemdi neyse aciklamim öğretmenler bilmesin adam sirf bunun icin yurt disindan getirtmisti ekipmanlari

61trabzon61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim üniversitede ara sıra kullandığım bir yöntem notların bir kısmını telefona çekiyordum. rahat rahat bakıyordum :)

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sınıfta "Kopyanın Maestrosu" unvanı olan biri olduğum için ben de daha ne teknikler var. Üstelik kopyanın en önemli noktası da "Korkma". Korkarsan yapamazsın. (Örn: 33 soruluk sınavın 20 sorusunu geçirme gibi, korksaydım yapabilir miydim? Hayır

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sınıfta "Kopyanın Maestrosu" unvanı olan biri olduğum için ben de daha ne teknikler var. Üstelik kopyanın en önemli noktası da "Korkma". Korkarsan yapamazsın. (Örn: 33 soruluk sınavın 20 sorusunu geçirme gibi, korksaydım yapabilir miydim? Hayır

25 soruluk sınavda 3 soru okudum :D

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
tecrübelerim sizinkinden farklı örneğin (yazının ortada bir kısmını okumadım ama)
1) saatiniz olsun küçük not kağıtlarını biraz daha küçültün konuları ipuçları ile yazın yani uzun uzun değil aklınızda kalacak şekilde daha sonra bu kağıdı katlayarak saat ile kolunuz arasına yerleştirin sınav esnasında öğretmenin konumuna göre kullanın
2) küçük not kağıtlarını uç kutusunun yaklaşık 1.5 katı kadar genişlikte kesin daha sonra şeride istediğinizi yazın sınav esnasında kolay bir yerde saklayın ancak ulaşması kolay olsun öğretmen kağıdınızı verip diğer arkadaşınıza geçtiği esnada kağıdı alıp sınav kağıdının kenarlardan birinin altına yerleştirin rotring gibi ucu içeri girmeyen kaleminiz varsa kağıdı istediğiniz an çekip bakın anlık işiniz bitince kalem ucu ile tekrar kağıt altına itin kullandıktan sonra hızlıca buruşturup atın nede olsa çok büyük bir kağıt değil :)
3) hiç mıknatısları havaya atıp tuttunuz mu yada onları buzdolaplarına yapıştırdınız mı bu sefer farklı bir oyun oynayacaksınız yalnız bu oyun herkes için geçerli değil konuma dayalı eğer yanınızda pencere duvar vs. kapalı bi yer olursa kopyayı küçük küçük yazında isterseniz konu konu ayırın sıra demirine mıknatıs ile sıkıştırın yüksek bi yerde olsun öğretmen arkasına bakarken kağıdı alın inceleyin hallolunca nede olsa bir yanınız kapalı buruşturup atın :clap:

Biraz kafa yormak yetiyor bazen ancak şahsen bir çok sınava hazırlamama rağmen çekmeye ihtiyaç duymadım çünkü yazı küçük olunca konsantre olabiliyorum ve aklımda kalıyor .... 4. yöntemi söylemeyeceğim bunlar işinize yarar zaten :thumbup1:

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunları Yapcağına Ders Çalışsaydın Prof. olurdun :DDD

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Arkadaşlar sınav döneminde şu konuyu hortlatıp aklımıza kopya çektirmeyi getirmeyin :D

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Genelde kullandığım bi yöntem vardı ceket cebine saklamak,en kolay akla gelebilecek yer ama hiç bi hoca kontrol etmezdi :)

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
çoğu denenmiş taktikler bencce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En iyi kopya benim bitane çalışkan kankam var hoca ayırdı bizi hoca çok yumuşaktı hiç bağırmıyodu bizim sınıfta şımardı herkez sohbet etmeye başladı hoca sohbet edenlerle uğraşırken arkadaşımın yanına gittim kağıdımla birlikte hemen yazdım sonra geri döndüm çok kolay olmuştu en iyisi chaos :dirol:

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Nezle yönetimine bayıldım açıkçası. :D

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Abi ben siteye üye olduğum zamanda bu konu hortlamıştı yav.Ne konuymuş 2'de 1 hortlatıp duruyolar :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
a4 kağıt üstden 3 santim kesilir kopya küçük küçük yazılır.
faber castel ince kalemin (Bu kalem) üstdeki silgisi çıkarılır. yerine bu kopya kağıdı yuvarlanıp koyulur. üstüne de çıkarılan silginin küçük bir parçası kesilip koyulur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush:Kopyasız Girdiğim Sınavda Kendimi Çıplak Hissediyorum benim taktiğim
Kopyayı Kağıda Yazıp Oturduğum sıraya yapıştırmak
Bacaklarımı açınca kopya gözüküyor yazıyorum hoca gelince bacağımı kapatatıyorum en ideal yöntem o beyler öneririm

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende Prison Break deki Gibi Sorumluluk Sınavı İçin Şifrelerle 2-3 dövme yaptırmıştım sonra sildirdim şimdi aklıma geldi de Adrenalin Tavandı Be :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne olcak ki ben sınavdan önce bir küçük dipnot kağıdına yazıyorum ve sınav geldi mi kağıda bakarken oturduğum yere koyuyorum yani afedersiniz ama cinsel organınızın önüne koyuyorum kağıda bakar gibi yapıyorum aslında baktığım şey kopya kağıdı... :w00t: (en önde oturanlar bu tekniği uygulaması çok zor en arkalarda oturursa hocanın ruhu duymaz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Öyle bir kopya hazırladımki akıllara zarar hazırladığım kopyayda sınavdan 100 aldım inanmayanlara TC'mi vereyi e okulda baksın !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abı su ıcınde ders programı olan kalem yontemı supermıs helal olsun kardes denıycem :D

Son mesajlar