Kopya Çekme Yöntemleri

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve Zibi$ tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. crazzy.x

crazzy.x Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    :D süper olmuş

2. tolgasal

tolgasal Profesör

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar yazıyı okuyan kopya çekmeye ihtiyaç duymaz...

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar Merhaba İlk Önce Bir Mağazadan Kalem Alın Ama Öyle Kalem Değil Aldığınız Kalemin İçinde Ders Proğramları Oluyor O Ders Proğram Kağıdını Çıkarın Ve Kopya Kağıdınızı Koyun Zaten Kolay Çıkıyor Sonra Hoca Gittiğinde Çekin Hoca Geldiğinde Direk ßırakın Kendi Kendine Hızlı ßir Şekilde Gider Ve Ses Çıkarmaz ;)

4. Kenpachi

Kenpachi Profesör

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    1 kere din yazılısında çekmiştim kopyayı :)

5. -Hewal-

-Hewal- Dekan

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdığım bütün kopyaları başkasına dağıtıp her şeyi zihnimden çözüyordum tabi standart her zaman yanımda Dört adet büyük aynı renk aynı marka silgi olurdu her birine şeffaf bantla üç kat kopya sarar hiç birine bakmazdim sabaha lear yazdığım kopyalar ders çalışma yerine geçer di Tabi yanındaki arkadas ve öndeki kızlar benim kopyaları kullanip benden yüksek not alıyordu.

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bnce en iyi yöntem şimdi anlatacağım yöntem..

bir a4 kağıdını dörde katlıyoruz ve dikdörtgen küçük bir kağıt elde ediyoruz bu kağıda istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz sonra bunu sınav esnasında iki bacağınızın arasına koyuyosunuz ve kağıt sandalyede durduğundan düz oluyor hoca gelirken bacaklarınızı kapatıyosunuz ve görülmüyo..

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

yöntemin en iyisi burda.

kopya çekme yöntemi kolay güvenilir basit yakalanma riski çok düşük.

dokunmatik cep telefonu alın. telefonunuzla ders kitabındaki konuların fotografını çekin. sonra kalem kutunun içine yerleştirin.

sınavda kalem kutunun içinde olan cep telefonunu hoca imkanı yok göremicektir. tabi sizde dikkat edin. çaktırmayın. herneyse

ceptelefonunuz kalem kutunun içinde kalem kutuyu aralayın. açık bırakın sonrada sınavda telefondan bakıp yazın :) bukadar basit.

hem istediniz kadar konu yükleye bilirsiniz. telefon en iyisi . yöntem basit.

8. zeratul

zeratul Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim öğrenciler o kadar fos ki kopya bile kurtaramaz onları.

9. plaksan

plaksan Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş kalem kutusu ne ya ilkokulda bile kullanmadım ben onu :)

Böle aksiyonlara girmek çok saçma size basit bir yöntem söylüyorum.Sınıfın ineğinin yanına arkasına artık kimi kaldırabiliyorsanız.Kime gücünüz yetiyorsa onu kaldırıyorsunuz tamamdır.He bunu sene başında yapmayıp kaldırma yoluna giderseniz kavgaya kadar yolu vardır ama bir kere aldınız mı orayı rahatlarsınız tüm sene boyunca çek çekebildiğin kadar.

10. cozar

cozar Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlara ek olarak, Lisede bu basit yöntemlerin bazılarını kullandım. üniv'de kullandığım yöntemlerden bazıları,
    1-kapaklı hesap makinası alıp, arkadaşlardan hesap makinalarının kapaklarının alıyordum, kapakları yararlı bilgilerle yükledikten sonra sınavda hesap makinasını masanın üstüne koyuyordum diğer kapakları masanın altına, soruları kontrol ettikten sonra hangi soru hangi kapakta ise onu değiştiriyordum.
    2-bildiğimiz yarım litrelik su şisesi, 2 su şisesi alıyordum ikiside yarısı dolu, şişe etikeni açıp güzelce yazıyordum kopyayı. sonra sınavda şişeyi masanın üzerine yazıların kolay görünmeyeceği şekilde koyup ferah bir şekilde sınavı atlatıyordum.

11. hharun43

hharun43 Doçent

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    4 5 tane uç kutusuna yazardım yazdıkca degistirirdim. yaz okulunda iyi bi hocamız sınav hesap makinesi niyetine tel kullandırırdı telefondan google girip sinavda arastirma yapardim Sıraya yazın yazın kapri giyin bacagınıza kopya yı yapıstırıp acıp bakın

12. pcwolf

pcwolf Dekan

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    Telefon yöntemi iyi, kullanırım zaten:) Koy bacağın üstüne, hocayı görünce bacağın altına koy gitsin:)

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar kopyayla ilgili en iyi yöntem dosya yöntemi. hocA diyoya kağıtlarınızı dosyanın içine koyun işte dosyanın içindeki kağıttada kopya yazıyor. alın size 100 başarılar...:cool::rolleyes::4::wub:

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ben neler neler yaptim ama bi keresinde fena yakalandim yanimdaki dehaya ayağa kalkarak baktim napiyosun diye bağirdi hoca silgi alcam dedim ama silgi masamda duruyodu neseki ceza vermedi ama 2. Dönem dikkatli olmam lazim beni dağiticak

15. İhtiyar

İhtiyar Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sık kullandığım çok güzelde işleyen kopya yöntemini söyliyim size: Çalışkan arkadaştan alırım notları yazısı güzel olan arkadaş temiz kağıda geçirir bende fotokopi makinesinden küçültürüm parmak kadar kağıt ister çıkar bak ister kağıdın altına koy tabi bu hocaya göre değişir.Sınavında 6 kopya götürüm 6 sınıda yakalattırıp 7.sinde son cümleleri bitirip 98 almış adamım ben övünmek olmasın işi bilecen işe gitmeyecen Tabi her sınavda kopya çekilmez hakedenin dersinde çekin arkadaşlar çalışacağınız derslere çalışın lütfen konu için emeğine sağlık :)

16. ChuckyS

ChuckyS Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Guzeldi saol paylasim icin :)

17. scorpion

scorpion Chicken Destroyer Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    940
    Ödül Puanları:
    113
    ChuckyS

Sekiz yas birden yaslanmissin dogum günün kutlu olsun :D:D

18. ChuckyS

ChuckyS Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadas yanlis yazinca boyle oluyor dostum :)

19. quadrack

quadrack Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir öğretmen olarak konuyu dikkatle inceledim ve çok faydalı buldum, gereken dersleri çıkardım. Yakın zamanda bende kopya çekerken yakalanan ergen halleri ile alakalı bir yazıyı ilginize sunmayı planlıyorum. Esen kalın..

20. karacaerc

karacaerc Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Konuyu açan açtığında 17 yaşında azimle kopya çeken başarılı bir liseliymiş..

Sayfayı Paylaş