Kopya Çekerken Yakalandim Yardin Edin

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Git kafanı kuma sok yüz kızartıcı suç bence kopya çekmek :)

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Hocanın insafına kalmış yani...
Yav kopya çekmek kötüde insanın gözü kayıyor napalım. :D
Ben genelde kopya veren taraf oluyom niyeyse. :p

Mevlüt Aydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar disipline gittik ailemizi çağırdılar hocalar önemli bişey olmaz demişer annemlere baya bi korkmustum şimdi sadece kınama verecekler.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
arkadaşlar disipline gittik ailemizi çağırdılar hocalar önemli bişey olmaz demişer annemlere baya bi korkmustum şimdi sadece kınama verecekler.
Kınama verirler biter diye demiştim :p
Geçmiş olsun.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kopya çekmeden geçen öğrenci yoktur. Lise hayatımda kopya çekmesem şuan sürünüyordum :D ama çalışın çalışınca daha rahat oluyor .d

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Kopyada bişey mi ?, bizim arkadaş sıranın arkasında 31 çekerken yakalanmıştı :(

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Ben 8'deyken matematik sınavında telefondan kopya çekmiştim. Yazılı klasikti. Soruları gönderiyordum mühendis bir abiye işlemleriyle beraber foto atıyordu wp'den. Tam teli cebe atarken gördü hoca beni :D Telefonuma el koydu velin gelecek dedi. Gittim tenefüste yanına dedi napıyordun dedim hocam titreşmişti felan, baktı yemiyor hoca direk dedim evet hocam kopya çektim çünki karne ortalamamın yüksek gelmesini istiyorum diye. Hocada dürüstlüğümden dolayı 95 100 alacağım sınavdan 85 vermişti :p :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ha birde geçen sene lise 1'de ingilizce kitap sınavlarında 4 5 kağıt yaptığım olmuştu :D

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben 8'deyken matematik sınavında telefondan kopya çekmiştim. Yazılı klasikti. Soruları gönderiyordum mühendis bir abiye işlemleriyle beraber foto atıyordu wp'den. Tam teli cebe atarken gördü hoca beni :D Telefonuma el koydu velin gelecek dedi. Gittim tenefüste yanına dedi napıyordun dedim hocam titreşmişti felan, baktı yemiyor hoca direk dedim evet hocam kopya çektim çünki karne ortalamamın yüksek gelmesini istiyorum diye. Hocada dürüstlüğümden dolayı 95 100 alacağım sınavdan 85 vermişti :p :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ha birde geçen sene lise 1'de ingilizce kitap sınavlarında 4 5 kağıt yaptığım olmuştu :D

Bemde kopya cekmistim onlarda yanlis cikmisti dusuk almistim bide en caliskan ogrenciydi

semihkoc16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun okula gittim sinav vardi neyse iste sinava girdim sinav sirasinda arkadas hadi kagitlari degiselim dedi bende olmaz dedim neyse iste kanima girdi kagitlari degistik. Nereden bileyim benim adimi silip kendi adina yazicagini benim kagda adini yazmis onun kagidida bende ondada ayni isim var sinav bitti hocaya kagdi verdik cikista konustuk anladikki iki kagitta ayni isim var hocaya gittik (macera bundan sonra basliyor) hoca ya yalan uydurduk mudur ogretmenler toplandi baktilar ben tabi yusuf ysuf cektim ne olduysa hoca madem sizi bir daha sinav yapacam dedi sinavi yaptik ondan sonra hocayayi gormedik direk tenefuse ciktik bisey yokmus gibi haftaya carsamba dersimiz var o hocayla insallah bizi disiplene vermez e okulada (k) yazmaz kopyadan dolayi bize ne yapar yorumlarinizi bekliyorum .....
Kagidi degistirdigim arkadas birde kizdi onu kirmak istememistim.... :)

abi ben şimdi kopya çekerken hoca yakaladı ve 1 vereyim yoksa disipline mi yollayım dedi bende hocam 1 verin dedim şimdi hoca 1 vermiş acaba doğruyumu seçtim cevaplarmısınız